Çetintaş, Zümbül ve Özkul'a görevlerine başarılar diledi

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, esnaflara yönelik çalışmalarına daha fazla vakit ayırmak için meclis üyeliği görevinden istifa ettiğini açıklayan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül ve onun yerine meclis üyesi olan Yıldırım Özkul ile birlikte teşkilat binasında basın açıklaması düzenledi. Çetintaş, Zümbül ve Özkul'a görevlerine başarılar diledi. 

Çetintaş, Zümbül ve Özkul'a görevlerine başarılar diledi

Çerkezköy Bakış - 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Çerkezköy Belediye Meclis üyesi seçilen Erkan Zümbül, 16 Ocak 2022 tarihinde gerçekleyen Çerkezköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Kurulu’nda oda başkanı oldu. Yaklaşık 1,5 aydır iki görevi birlikte sürdüren Zümbül, aldığı karar ile meclis üyeliğinden istifa etti. kararı aldı. Zümbül’den boşalan meclis üyeliğine ise, 31 Mart seçimlerinde AK Parti’den 15. sırada meclis üyesi adayı olan ancak sıralama nedeniyle seçilemeyen Yıldırım Özkul geçti.

HAYIRLISI OLSUN

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, Zümbül ve Özkul ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Çetintaş yaptığı konuşmada, “Bugün burada toplanmamızın sebebi meclis üyesi arkadaşımız Erkan Zümbül’ün Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde aday gösterilip seçimleri kazanması süreci yaşandı. Kendisinin takdiridir. Bize esnaf odasında daha verimli olabilmem için meclis üyeliğinden ayrılmak istiyorum diye talepte bulundu. Biz de kendisine saygı duyarız dedik. Erkan kardeşimize esnaf odası başkanlığı görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlısı olsun inşallah. Çerkezköy esnafına, halkına hayırlı hizmet yapmasını diliyoruz. AK Parti camiasına şimdiye kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Hakkında hayırlısı olsun. Erkan kardeşimizin yerine de Yıldırım Özkul kardeşimiz göreve gelecek. Tabii ki bu süreçte seçim kurulunun yazılarını bekliyoruz. İnşallah önümüzdeki nisan ayı meclisine Yıldırım kardeşimizin de görev yazısı gelir. O da burada meclis üyesi olarak görevine devam edecektir. Yıldırım kardeşimize de yeni görevinde başarılar diliyoruz. AK Parti camiamıza inşallah hayırlısı olur.” dedi.

“ESNAFIMIZLA DAHA İYİ, UYUM İÇİNDE HAREKET EDECEĞİMİZE İNANIYORUM”

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül de, “Öncelikle Çerkezköy halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Uzun zamandır AK Parti’de görevler aldım. Kamil başkanımıza da teşekkür ediyorum.  Çerkezköy halkımız bize sonsuz itibar etti. 2019 yılında yerel seçimlerde meclis üyeliğine seçildim. Bunun akabinde meclis üyeliğim 2022 yılına kadar devam etti. Meclis üyesi arkadaşlarla iyi görevler yaptık. Bu süreçte esnaf ve sanatkarlar odası başkanlığına adaylığımı koydum. Seçimi kazandıktan sonra bir karar vermem gerekiyordu. Bu kendi inisiyatifimle olan bir şey. Çerkezköy esnafına daha iyi hizmet verebilmek için esnaf ve sanatkarlar odası başkanlığı görevini seçtim. Görev yaptığım süreçte Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür ediyorum. Belediye meclis üyesi arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra esnafımızla daha iyi, uyum içinde hareket edeceğimize inanıyorum. Bu görevi bana layık gören esnaflarımıza, Çerkezköy halkına teşekkür ediyorum. Yerime gelecek olan Yıldırım Özkul arkadaşıma başarılar diliyorum. Allah utandırmaz inşallah.” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Zümbül’e yeni görevinde başarılar dileyen Yıldırım Özkul, “Bize bu görevi layık gören Çerkezköy halkımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Sonra da parti teşkilatımıza bize böyle bir görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Biz de inşallah elimizden geldiğince Çerkezköy’e hizmet etme anlamında desteklerimizi sunacağız” dedi.