Kastro plajı pislik içinde

Kapaklı’ya 44, Saray’a 28 kilometre uzaklıkta bulunan eski adıyla Kastro şimdiki ismiyle ise Çamlıkoy sahil şeridinin ve çevresinin bakımsız hali vatandaşların tepkisini çekiyor.

çerkezköy bakış
Kastro plajı pislik içinde

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ’ın Karadeniz kıyısında Yıldız Dağlarının eteklerinde bulunan sahil alanının ve çevresindeki mesire alanın düzensizliği, çevreye gelişigüzel bırakılan çöpler ve yolların bozukluğu tatilcilerin tepkisini çekiyor.

ÇÖPLER VE YABANİ OTLAR


Deniz ve yeşilin bulunduğu, doğası ve kamp kurma imkanlarıyla yazlıkçıların uğrak noktası olan eski adıyla Kastro şimdiki ismiyle ise Çamlıkoy’u şu günlerde kendini bilmez vatandaşların çevreye bıraktığı çöpler ve sahil şeridini kapsayan yabani otlar sarmış durumda. Alanı işleten kişilerin de yeterli temizlik yapmaması, tatil cennetini çöplük görüntüsüne bürüyor.

SAHİL ŞERİDİ KIRIK CAM ŞİŞELERİ İLE DOLU

Tekirdağ’ın Karadeniz kıyısında Yıldız Dağlarının eteklerinde bulunan ve Kapaklı’ya 44, Saray’a 28 kilometre uzaklıkta olan, yaz aylarında tatilcilerin uğrak yeri olan yerin bu halde olmasına tepki gösteren vatandaşlar “Araçlar ile girişte 21 lira ücret alıyorlar. Günde buraya bine yakın araç giriş- çıkış yapıyor. Fakat herhangi bir çevre düzenlemesi yok. Sahil çevresi yabani otlar ve kırık cam şişeleri ile dolu. Bu tabiata bu görüntüler yakışmıyor.” diyerek yetkililere seslendi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

oraya gidenlerin büyük çoğunluğu orayı temiz tutacak eğitim düzeyinde değil ne yazıkki genel profilimiz bu

hasan
hasan - 1 yıl Önce

Arabasından yola pet şişe atanlar plaja, ormana, piknik alanına gidip kalan çöplerini de buralara bırakıyorlar.
Bunlar vatansever insanlar değil.
Kamu malına zarar vermekten ağır ceza almaları lazım...

pislik
pislik - 1 yıl Önce

kullananlar pis insanlar ne desen boş.

Mehmet özay
Mehmet özay - 8 ay Önce

Hayırlı akşamlar ben her yaz giderim kastroya sizler bu yalan haberleri nereden uyduyorsunuz anlamış değilim kastroya gelen piknikçi arkadaşlar acaba evlerindede acaba yeyip içtiklerini evlerinin ortasında bırakıyorlarmı kastroda her yerde çöp konteynırı var çöplerini vatandaşlar yedikleri yerlerde bırakıyorlar amma pazartesi olduğunda 50 den fazla eleman orada çöp topluyorlar içip içip şişesini kıran herkezin başına bekiçimi dikecek işletmeci af edersinizde adet bezini sahile atan terbiyesiz insanlar bizleriz işletme ne yapsın pislik insana herşeyin bir bedeli var bedavamı tatil yapacak bu insanlar işletmemenin babasından kalmış olsa oda devlete kira ödemese beleş yapar biz pislik insanlar için babanız çekmez işletmenin çektiğin kusura bakmayın bende tatilciyim gördüklerimi söylüyorum gidin çilingoza görün işletmenin vatandaşa nasıl muamele ettiğini bir giden birdaha gitmem diyor gelen gideni aratır arkadaşlar iyi yönetiliyor kastro memnunum ben iyi gözlemleyin siz gidenler bakın gözlemleyin vatandaşları hak verirsiniz sizlerde.

Yavuz
Yavuz - 1 ay Önce

Kasrol pilajı habi pislik götürüyor mesire alanı bok götürüyo heo çocuk bezi cam kırıkları daha ne sayım temizlikten başka ne ararsan var

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510