Kendi yaptıkları kurabiyeden ikram etiler

İstanbul’da düzenlenen 16. Uluslararası Mutfak Günleri Yemek Yarışması’nda Çerkezköy’ü başarıyla temsil eden ve toplam 14 madalya kazanan Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencileri, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler, Akay’a kendi yaptıkları kurabiyelerden ikram ettiler.

Kendi yaptıkları kurabiyeden ikram etiler

Çerkezköy Bakış - HFZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Talat Mutlu, Müdür Yardımcısı Nilgün Bağcı, Alan Şefi Hülya Güner, Atölye Şefleri İbrahim Balaban ve Nurgül Kurşunlu ile öğrenciler Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Öğrencilerinin İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen 16. Uluslararası Mutfak Günleri Yemek Yarışması’na katıldıklarını belirten Okul Müdürü Talat Mutlu, “Çocuklarımız yarışmada Balık Kategorisi’nde 1 altın, Ana Yemek ve Tatlı Kategorilerinde de 9 gümüş ve 4 bronz madalya kazandılar” dedi. Öğrenciler ziyarette kendi elleri ile hazırladıkları yiyeceklerden Başkanımız Akay’a ikramda bulundular.

30 ÜLKEDEN 2 BİN 100 ÖĞRENCİ KATILDI

banner287
Yarışmaya 30 ülkeden toplam 2 bin 100 öğrencinin katıldığını kaydeden Okul Müdürü Talat Mutlu, “Hem sevincimizi sizinle paylaşmak hem de destekleriniz için teşekkür etmek amacıyla sizi ziyaret etmek istedik” dedi.

ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akay, “Öncelikle Çerkezköy’ümüzü başarıyla temsil eden öğrencilerimizi ve sizleri tebrik ediyorum. Çocuklarımızın bu tür uluslararası alanlarda elde ettikleri tüm başarılar bizleri gururlandırıyor” dedi. 
Ziyaret sırasında öğrenciler, okullarındaki yemek atölyesinde yaptıkları kurabiyelerden Akay’a ikram etiler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510