Mahalleli kötü kokudan şikayetçi

Fatih Mahallesi Uzun Sokak’taki esnaf ve vatandaşlar sokağın yanından akan Çorlu Deresi’nden yayılan kötü kokudan şikayet ediyor.

Mahalleli kötü kokudan şikayetçi

Çerkezköy Bakış - Fatih Mahallesi’nin vatandaşları, Çorlu deresinden gelen kötü kokudan dolayı şikayetçi.

 

Özellikle sıcak ve rüzgarlı havalarda dereden kötü bir koku yayıldığını belirten vatandaşlar, defalarca ilgili kurumlara konuyu ilettiklerini fakat gerekli çalışmaların yapılmadığını ifade etti.

“FELAKET BİR KOKU VAR”

Sıcak yaz günlerinde özellikle sabahın erken saatlerinde dereden gelen kötü kokuya maruz kaldıklarını belirten mahalle sakinleri, “İstasyon Mahallesi ile aramızdaki Çorlu Deresi’ne kanalizasyon bağlamışlar. Felaket bir koku var. Kokudan dolayı pencere ve kapı açamaz duruma geldik. Aylardır bu kokudan şikayetçiyiz. Tüm yetkililere başvurduk fakat elle tutulur bir çalışma göremedik. Mahalleli olarak kokudan şikayetçiyiz.” dediler.
Daha öncede Çerkezköy Belediyesi ve TESKİ’ye gerekli şikayetleri ilettiklerini ifade eden mahalle halkı, son olarak TESKİ ekiplerinin dere içini kepçe ile temizlediğini ama sorunlarının bir türlü çözülmediğini ifade ettiler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çerkezköylü
Çerkezköylü - 3 ay Önce

Trafik berbat ,koku var, sivrisinek ilaçlamaya paramız yok,ne hikmetse seçimden sonra bir anda ortaya çıkıveren bir yolsuzluk var vs. Ama olsun parkımız var

Özhan aslan
Özhan aslan - 3 ay Önce

Bu dönem son firsat

Macur
Macur - 3 ay Önce

Hep aynı sorunlar bitmiyor nedense bir çare çözüm bulunmuyor. Hep geçiliyor. Bursa hepimiz yaşıyoruz insana verilen değer buysa helal olsun.

Sezen
Sezen - 3 ay Önce

Aynı koku Çorlu’da da var, artık bıktık, sabahın ilk saatlerinde uykudan uyandırıyor bu koku

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510