Üst Geçit'in ihalesi yapılacak

Kapaklı’da İsmet Paşa ve Bahçelievler mahallerini birbirine bağlayan ve uzun süredir yapılması beklenen Vahit İnce Üst Geçit'i ile ilgili çalışmalar başlamak üzere.  Vahit İnce Üst Geçit'inin yerine yapılacak olan modern yaya üst geçidi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Nisan pazar günü saat 10.00'da ihaleye çıkıyor. 

Üst Geçit'in ihalesi yapılacak

Kapaklı Bakış - Kapaklı Belediyesi, projesini hazırlayarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine sunduğu İsmet Paşa ve Bahçelievler mahallelerini birbirine bağlayan Vahit İnce üst geçidinin yerine yapılacak olan modern yaya üst geçidi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Nisan Pazar günü saat 10.00'da ihaleye çıkıyor. 
Vatandaşların üst geçidi kullanmasıyla yatırımın daha anlamlı hale geleceğini ifade eden Başkan Mandalı, “Biz söz verdik ve dedik ki İsmet Paşa ve Bahçelievler Mahallemizi ayıran bölgeye modern bir yaya üst geçidi yapacağız. Çok şükür o sözümüzü tutuyoruz. Bahçelievler ve İsmet Paşa Mahallelerimizi modern yaya üst geçidimiz ile birbirine bağlıyoruz. Vatandaşlarımız da karşıdan karşıya geçerken tedirgin olmadan, araçların arasında her türlü riski göze alarak geçmek zorunda kalmasın. Güvenli bir şekilde bu üst geçidimizden geçsin. Biz halkımızı çok seviyoruz ve onlara değer veriyor, vizyon projelerimizi Kapaklımıza kazandırmaya devam ediyoruz. Bugün Kapaklımıza bir yatırımı daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”dedi.

banner287
ÖZGÜN BİR MİMARİ 

Yapılacak yeni üst geçidin özgün mimariye sahip olacağını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Çağdaş tasarımlarla yapılacak olan yaya üst geçidi projemiz trafiği rahatlamanın yanı sıra ilçemize de prestij kazandıracaktır. Engelli vatandaşlarımızın da kullanımına uygun olacak projede 2 adet asansör, döner merdiven, döner rampa, peyzaj alanları, tuvaletler ve 1 adet büfe yer alacak.Her zaman vatandaşlarımızı düşünen Belediye anlayışıyla çalışıyoruz. Halkımızın can güvenliği bizim için son derece önemlidir.'' dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat Gökdağ
Vedat Gökdağ - 1 yıl Önce

Merhaba birde şu yıldızkentteki kavşak problemine el atsanız.insanlar karşıdan karşıya geçmek için adeta azraille dans ediyor.bahçeli evlerde hazır üst geçit varken niye boşuna okadar lükse kaçılıyorr anlam veremiyorum.çevre yolu açıldığından beri oradan öğrencilerde geçiyor insanlar yaşlılarda geçiyor ne bir ışık var ne bir önlem.hazır üst geçit var onun nesine yeni ihale açılır modern olsa ne olur olmasa ne olur?birazda halkın isyanına kulak verin.bence çok anlamsız bişey.şuraya o beğenilmeyen üst geçiti yapsanız oyolu kullanan vatandaşın hayir duasını alsanız bence daha anlamlı bir iş yapmış olursunuz.lütfen birilerinin canı yanmadan ocaklara ateş düşmeden bir an önce burayada biraz yoğunlaşın.bukadar lükse şahşaya hiç getek yok bence

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510