Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’daki sinema salonlarında seyirciyle buluşan filmlerin özetinin, türünün ve oyuncu kadrosunun yer aldığı Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta 3 yeni film var.

Çerkezköy bakış
Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy Bakış - Haftanın merakla beklenen yönetmenliğiniPeytonReed’in üstlendiği; aksiyon, macera, bilim kurgu türündeki Ant- Man ve Wasp filmi oldu. Filmin başrollerinde Paul Rudd, EvangelineLilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen yer alıyor. Haftanın diğer filmleri ise dram, korku, gerilim türündeki Hayalet Hikâyeleri ve animasyon türündeki Kaptan Dandun.

ANT- MAN VE WASP


CaptainAmerica: CivilWar’dan sonra, ScottLang hem bir süper kahraman hem de bir baba olarak yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, HopevanDyne ve Dr. HankPym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve TheWasp ile iş birliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.

banner287
HAYALET HİKÂYELERİ


Profesör Goodman doğaüstü olaylara, hayaletlere ve ölümden sonraki yaşama inanmayan bir akademisyendir. Şüpheci bir psikolog olan Goodman, bu düşüncesini sarsacak türden olaylar yaşadığında ise her şey bir anda değişiverir. İçinde üç farklı ürpertici hikâyenin bulunduğu, uzun süredir kayıp olan bir dosyaya rastlar ve hikâyeler profesörün mantığını sınamaya başlar. Mezarın ötesinden gelen bu dosya, kuşkucu profesörü ürpertici hikâyelerin peşine düşmeye zorlayacaktır. Psikolog, bu ruhani olaylara mantıklı bir açıklama bulabilmek için işe koyulur ancak mantıklı açıklamalar bulmak zorlaştıkça Goodman'ın mantığı da sınanacaktır.

KAPTAN DANDUN


Sharky isimli gemilerini denize indirmeye hazırlanan Kaptan Dandun ve mürettebatı başlarına geleceklerden habersizdirler. Kaptan Dandun için dostları Mikey ve Bonnie her şeyden önemlidir. Onların başı derde girdiğinde ise her şeyi yapmaya hazırdır. Dandun ve arkadaşları onları alt etmek isteyen düşmanlarına karşı zorlu bir mücadeleye atılır. Kaptan Dandun’un derin denizlerdeki dev dostları da onları yalnız bırakmaz.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 13:51

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510