Yusuf sandalyesine kavuştu

Geçirdiği trafik kazası sonucu belden aşağısı felç olan Yusuf Örs, kullanışlı ve konforlu tekerlekli sandalyesine kavuştu.

Yusuf sandalyesine kavuştu

Çerkezköy Bakış - 9 yaşında trafik kazası geçiren ve omurilik yaralanması sonucu belden aşağısı sakat kalan 17 yaşındaki Yusuf Örs, geçen 8 yıllık süre içinde fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavisi aldı. Sırtında da eğrilik oluşan Örs geçen ay bir ameliyat geçirdi ve sırtındaki eğrilik platin takılarak düzeltildi. Örs’ün tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğunu öğrenen Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi’nin gönüllü üyesi Süheyla Usta, yardımseverlerin de desteği ile bu eksikliği giderdi.  Örs’e sandalyesi teslim edildi. Örs, kendisine bu yardımı sağlayan herkese teşekkür etti. 

51. TEKERLEKLİ SANDALYE

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi’nin gönüllü üyesi Süheyla Usta, “Mavi Yunus Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi uzmanı Mehmet Yavuzyiğit, Samet Balıkçı, psikolog Buket Yavuzyiğit ve tüm yardımsever dostlarıma teşekkür ederim. Bu sağladığımız 51. tekerlekli sandalye. Daha nice yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaşabilmek için çabalıyoruz. Emeği geçen herkes teşekkür ederim.” diye konuştu.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510