'Çevrecilik, milliyetçiliktir' sloganıyla çöp topladılar

Çerkezköy Ülkü Ocakları 'Çevrecilik, milliyetçiliktir' sloganıyla çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla çöp toplama etkinliği düzenledi. 

'Çevrecilik, milliyetçiliktir' sloganıyla çöp topladılar

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ülkü Ocakları ‘Çevrecilik, milliyetçiliktir’ sloganıyla çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla çöp toplama etkinliği yaptı.

Kuşbahçe Mevkisinde yapılan çöp toplama etkinliğine Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kemal Yazar, Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Coşkun Nazlı ve gençler katıldı. 

Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak adına çalışma yaptıklarını ifade eden Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Kemal Yazar, “Çerkezköy Ülkü Ocakları olarak Kuşbahçe Mevkisinde doğa temizliği etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Bu etkinlik sayesinde doğamızı çözülmesi zor maddelerden olan plastik, poşet, şişe ve benzeri çöplerden arındırarak gelecek nesillerimize temiz bir doğa bırakma adına çalışmamızı yaptık.

Bu tür faaliyetlerimizi ileri ki dönemlerde daha da yoğunlaştırarak hem topluma yararlı faaliyetlerimizi sıklaştırmış hem de Türk Gençliğine doğa ve çevre bilincini aşılamış olacağız. Unutmayalım ki; çevrecilik milliyetçiliktir” ifadelerine yer verdi.