CHP Tekirdağ il yönetiminden Çerkezköy ziyareti

CHP Tekirdağ Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Kılıç, beraberindeki heyet ile birlikte Çerkezköy Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Vahap Akay'ın ilçedeki devam eden ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili sunumunun ardından heyet, ilçede gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceledi.

CHP Tekirdağ il yönetiminden Çerkezköy ziyareti

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Kılıç ile beraberindeki Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılarını makamında ağırladı. 

Ziyarette CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcıları ile CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve yönetimi de hazır bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, daha sonra Belediye Meclis Salonu’nda CHP heyetine ilçede yapılan, devam eden ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili sunum gerçekleştirdi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Belediye Başkanı Vahap Akay’ın sunumunun ardından, Ali Kılıç başkanlığındaki CHP heyeti Çerkezköy’de tamamlanan ve devam eden yatırımları yerinde inceledi. Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Kılıç, Çerkezköy’de yaptığı çalışmalardan dolayı Akay’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.    
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi