CHP'den dayak iddiası..!

CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı'nın, gazetecilere WhatsApp aracılığıyla gönderdiği imzasız yazıda, 2 üyelerinin AK Parti'li 20'ye yakın kişi tarafından dövüldüğü iddia edildi.

CHP'den dayak iddiası..!

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı’ndan basın mensuplarına WhatsApp aracılığıyla gönderilen imzasız yazıda şöyle denildi:

“13.03.2017 tarihinde CHP kadın kolları olarak Veliköy mahallesinde yapılan “hayır” çalışmaları sırasında; saat 15.30-16.00 saatleri arasında yapılan Referandum çalışmaları sırasında İlçe Kadın Kolları üyelerimizin; Veliköy pazaryerinin girişinde AKP Çerkezköy Yönetim Kurulu Üyelerinden biri ve etrafındakiler önünü kesmişler; sözlü taciz etmişlerdir.
CHP üyesi kadınları sözlü taciz ile yetinmeyen AKP İlçe Yöneticisi ve çevresindekiler; o an orada bulunan iki genci referandum oylamasına ilişkin olarak çıkan tartışma neticesinde linç ederek dövmüşlerdir.
20’ye yakın kişi tarafından dövülen 2 genç; AKP İlçe Yöneticisinin “yeterli bu kadar bırakın” demesi üzerine durmuşlardır.
Gençlerin dövülmesini yeterli bulan AKP İlçe Yöneticisinin talimatı ile gençler yine AKP’nin referandum aracına bindirilerek hastaneye götürülmüş ve hastanede şikayetçi olmamaları sağlanmaya çalışılmıştır.
CHP Çerkezköy İlçe Örgütü olarak kolluk kuvvetlerine gerekli tüm müracaat yapılmıştır.
CHP Çerkezköy ilçe örgütü olarak hem siyasi hem vicdani hem de hukuki sürecin takipçisi olacağımızı tüm basın birimlerine bildiririz” denildi.

 

Yorumlar 9
hakan 15 Mart 2017 11:06

bitmedi şu mağduruz geyikleri be. herşeyden mağdursunuz, yahu hayır diyenlere saldırı tavan yapmışken çıkıpta evet diynlere saldırıldılar palavrasını kim yer?

dürüst 14 Mart 2017 23:46

arkadaşım eğer yakın görgü tanığıysan çık anlat herkes gerçeği öğrensin kendini gizleme

rumuz 14 Mart 2017 15:55

kavgayı net görenlerdenim düpe düz akp li genler provokotörlük sonucu saldırdılar bu işler iftira ve yalanlamayla olmaz araştırılırsa saldıranlar kimlerin olduğu net bulunur

ÖĞRENCİ 14 Mart 2017 15:30

YALAN SÖYLEYEREK VE VELİKÖYÜN ADINI KULLANARAK GÜNDEM OLUŞTURMAYA KALKMAYIN SAYIN CAMCI, YALAN VE UCUZ İFTİRALAR SİZE YAKIŞMIYOR..

BOZKURT.. 14 Mart 2017 12:34

SAHTEKAR CHP...YALANCI CHP...DÜMENCİ CHP...16 NİSANDA GÖRÜŞÜRÜZ..

ne desek boş 14 Mart 2017 11:22

Allah sizi bildiği gibi yapsın.

çocuklarla 14 Mart 2017 10:51

çocukları tanıyorum ve olaydan sonra görüştüm hani hayır anketi yapan arkadaşlarla sözlü diyaloğa girdikleri için veliköyün chp li esnaflarının dözdüklerini söylediler bu kadar olur yine battılar her zmanki gibi yine yalan dolan ama millet artık tok bu yalanlara

HULUSİ AKSAY 14 Mart 2017 01:04

Eğer bunun altından yine CHPnin iftira ve yalanı çıkmazsa ben CHP'li olayım :) Bunlar hayatta en iyi 3 yaparlar, iftira çamur yalan Başka hiçbirşey yapamazlar ellerinden gelmez..

İFTİRACI ve YALANCI chp yine iş başında.... 13 Mart 2017 23:57

İftiracı zihniyet,yalancı zihniyet yine iş başında. Allah iftiranızla sizi rezil rüsva edecek.. Güleceğiz hepinize yine..