CHP'liler iftar programında bir araya geldi

CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından Çerkezköy Belediyesi Veliköy Düğün Salonu'nda yoğun katılımlı iftar programı düzenlendi. İftar programında kısa bir konuşma yapan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

CHP'liler iftar programında bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı tarafından Çerkezköy Belediyesi Veliköy Düğün Salonu’nda iftar programı düzenlendi.


Katılım yoğun olduğu iftar programına, CHP Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer ve İlhami Özcan Aygun ile Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, CHP’li belediye meclis üyeleri, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve ilçe yönetimi, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan ve kadın kolları üyeleri, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz ve ilçe yönetimi, CHP Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Deniz Bilge ve kadın kolları üyeleri, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ülkem Uruk, Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Şahinkaya ve gençlik kolları üyeleri, CHP Çerkezköy mahalle temsilcileri ve sandık temsilcileri, eski ilçe başkanları, Ergene, Saray, Çorlu gençlik kolları, ile partililer katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

İftar programında kısa bir konuşma yapan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, önümüzdeki günlerde sıkı bir çalışma programı yapacaklarını ifade etti.