Çok da önemli değil..!

Bugün, aslında önemli bir gündü biz gazeteciler için. Evet, yılboyunca, ‘haber’ yapmak için ziyaret ettiğimiz insanların, bizleri hatırlama günüydü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Hatırlayıp da, ziyaretleriyle, bizleri mahcup ettiği gündü bizim için. Gelmesini beklediğimiz pek çok isim ziyaret etti bizi. Hepsi için ayrı ayrı sevindik, hepsini ayrı ayrı baş tacı ettik.
Gelmesini beklediğimiz isimlerin başında geliyordu Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay. Çayımız da hazırdı, kahvemiz de, pastamız da hazırdı, tatlımız da. Çerkezköy’deki günlük, haftalık tüm gazeteleri ziyaret etti, ama Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ni es geçti. Evet Vahap Başkan, anladık ki, ‘kişisel hesaplı suflörler’ seni çok etkiledi. Sözü çok da uzatmaya gerek yok aslında. Gelmen önemliydi bizim için, ama gelmemen çok da önemli değil…
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bakış Açısı
Bakış Açısı - 3 yıl Önce

Oy zamanı çıkıp şunu demesini iyi biliyorlar; "Bizi sevenin de Sevmeyenin de yanındayız." Kusura bakmasın ama Tarafsız haberin adı BAKIŞ'tır Çerkezköy'de. O istiyor ki Hep ben hep ben... Şehit olcak Darbe Olcak Bayram olcak giyicek takımı sonra VATAN millet kurtarırcasına kürsilerde Nameler savurcak efendim sonra ne Genç Başkan .. Bu işin genci yaşlısı yok önce adam oluncak memlekette. Yakana Türk bayrağı veya M.Kemal Atatürk rozeti takmakla adam olunmuyor. Seni insanlar eleştiricek ve övecekte ama sen ayrım yapıyorsan kusura bakma genç BAŞKAN tarafcının da kralı sensin. BAKIŞ AİLESİNİN Gazeticiler gününü kutluyorum. Herkese bir Bakış açısı lazım :) dediğin gibi Akif Bey Çooktaa Önemli değil be gülüm :)

Suphi
Suphi - 3 yıl Önce

Ama sizde taraf olup onların şakşakçılığını yapıp,yapmadıklarını yapmış gibi haber yapıp genç Başkan,Çerkezköy'ün Başkanı hizmet ediyor diye manşet atsaydınız emin olun gelirdi :)

RUHİ
RUHİ - 3 yıl Önce

Akay'ın BAKIŞ'ı belli,partisinin yönetiminde olup sadece Akay'ın yapmadığı icraatları haber yapıp manşetinize taşısaydınız sizi ziyaret etmeden geçemzdi,
Vahapın gelip gelmemesini umuramayın, çerkezköy Bakış Gazetesi ile tarafsız ve doğru haber okumaya başladı. Çizginizden yolunuzdan sapmayın,Gazeticilik ve Matba adı altından heykel ihalelerine karışmayın,birilerinin yapmadığı çalışmaları haber yapıp yapmış gibi göstermeyin,insanlara iftira atmayın yeterli bizim sizi okuyup desteklememiz için.

Gözlemci
Gözlemci - 3 yıl Önce

Okadar yandassinizki oda haklı olarak gelmemiş demekki en ufak bir açıkta üstüne cullandiginiz adamı bekleseydiniz keşke

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Doğru haber yaptığınız için sizi çekemiyor olsada Belediye Başkanı Akay,biz bakışı okumaya destek olmaya devam edeceğiz.

Ramiz
Ramiz - 3 yıl Önce

Gelmemesi çokta önemli olmayan biri demişsiniz ya işte o cuk diye sözü tamamladı.

banner265

banner562

banner306

banner510