Çolakoğlu-Kolcu ailelerinin mutlu günü

Çerkezköy'ün tanınan esnaflarından Sebahattin Çolakoğlu ile Ayşe Kolcu Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ın kıydığı nikah ile hayatlarını birleştirdiler.

Çolakoğlu-Kolcu ailelerinin mutlu günü

Çerkezköy’ün tanınan esnaflarından Sebahattin Çolakoğlu ile Ayşe Kolcu Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın kıydığı nikah ile hayatlarını birleştirdiler.

Çerkezköy Bakış - Cumartesi günü saat 13:00’da Çerkezköy Belediye Meclis salonunda yapılan nikah merasimine Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 1911 Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Murat Narçın, Yakup Kundura İşletmesinin sahibi Yakup Cin ve çok sayıda davetli katıldı.

BAŞKAN AKAY NİKAH KIYDI

Çerkezköy’ün tanınmış esnaflarından ve aynı zamanda 1911 Çerkezköyspor Kulübü eski basın sözcüsü Sebahattin Çolakoğlu ile Ayşe Kolcu’nun nikahını Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay kıydı. Başkan Akay nikah merasiminin ardından evlilik cüzdanını Ayşe Kolcu’ya teslim etti.

BOL BOL HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

Nikah’ın ardından Başkan Akay ile hatıra fotoğrafı çektiren genç çift ardından kendilerini yalnız bırakmayan akraba ve dostları ile bol bol fotoğraf çektirdi.