22-26 Nisan’da Hanımeli Günleri

Çorlu Belediyesi ve Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin işbirliğiyle 22-26 Nisan 2015 tarihleri arasında “Hanımeli Günleri” düzenleniyor.

22-26 Nisan’da Hanımeli Günleri
Çerkezköy Bakış - Çorlu Belediyesi ve Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin işbirliğiyle 22-26 Nisan 2015 tarihleri arasında “Hanımeli Günleri” düzenleniyor.

DOĞAL ÜRÜNLER YER ALIYOR


Kadın Meclisi’nin Çorlu’nun yöresel ürün ve lezzetlerini tanıtmak amacıyla 2-4 Ocak 2015 tarihlerinde Orion Avm’de düzenlediği Çorlu Tanıtım günleri halktan büyük ilgi görmüştü. Ev hanımları ve kadın girişimcilerin ürünlerini değerlendirebilmesi ve tüketicilerin de doğal ürünlerle buluşabilmesi amacıyla Kadın Meclisi tarafından 6. Uluslararası Çocuk Festivali etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Parkı’nda Hanımeli Günleri düzenliyor.
banner287

BİRİNCİ ELDEN TÜKETECİLERLE BULUŞACAK


Cumhuriyet Parkı etkinlik alanında düzenlenecek olan Hanımeli Günleri’nde tarhana, turşu, erişte, kuskus, tereyağ, salça, yöresel yemekler, takı, aksesuar ve çantalar birinci elden tüketicilerle buluşacak.
Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından geleneksel hale getirilmesi planlanan Hanımeli Günleri’ne tüm halkımız davetlidir.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 18:00

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306