Aka Koleji’nden ‘Çocuklar ne söyler, ebeveynler ne anlar’ konferansı

Çorlu Aka Koleji ile Çorlu İlçe Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde ebeveyn-çocuk iletişimini güçlendirmeyi amaçlayan ‘Çocuklar ne söyler, ebeveynler ne anlar’ konulu konferans düzenlendi.

Aka Koleji’nden ‘Çocuklar ne söyler, ebeveynler ne anlar’ konferansı
ÇerkezköyBakış - Çorlu Aka Koleji’nin ev sahipliğinde Çorlu Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Çocuklar ne söyler, ebeveynler ne anlar’ düzenlenen konferansa öğrenci velileri katılım yoğun oldu.
UZMAN PSİKOLOG BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU
Çorlu Aka Koleji ile Çorlu İlçe Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, önceki gün saat 13-00-15.00 saatleri arasında ‘Çocuklar ne söyler, ebeveynler ne anlar’ konulu konferans düzenlendi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan Uzman Psikolog Selvet Kurdoğlu çocuk gelişimi, zekayı etkileyen ve yönlendiren faktörler, ebeveyn- çocuk iletişimi, çocuklarda sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileri, yeteneklerin keşfi ve doğru yönlendirme gibi konulara değindi.
SORULAR YANIT BULDU
banner287
Program katılımcıların soru ve görüşleriyle interaktif biçimde devam etti. Güncel yaşamdan örneklerin ve katılımcıların bireysel tecrübelerinin paylaşıldığı konferansta samimi ve duygusal anlar yaşandı. Çorlu İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Faruk Yıldırım, konferansın gerçekleşmesine katkılarından dolayı Uzman Psikolog Selvet Kurdoğlu ve Aka Koleji yetkililerine teşekkürlerini iletti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306