Akgün: AK Parti’ye destek verelim

AK Parti Tekirdağ milletvekili adaylarından Metin Akgün esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilere seslenerek “Bu Pazar günü AK Parti’ye sağlam bir destek verin, omuz verin, oy verin” çağrısında bulundu.

Akgün: AK Parti’ye destek verelim
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ milletvekili adaylarından Metin Akgün esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilere seslenerek “Bu Pazar günü AK Parti’ye sağlam bir destek verin, omuz verin, oy verin” çağrısında bulundu.
“HERKESE ULAŞMAYA ÇALIŞTIK”
Halen Çorlu Ticaret ve Sanayi odasında meclis başkanlığı ve Velimeşe OSB Başkan Vekilliği görevini yürüten AK Parti adayı Metin Akgün yayınladığı yazılı basın açıklamasında “AK Partili adaylar olarak herkese ulaşmaya çalıştık. Gençlere, emeklilere, işçilere, pazarcılara, esnafa, öğrencilere, sanayicilere, işsizlere, kadınlara ulaştık. Derdimizi, hedeflerimizi, projelerimizi anlattık. Birçok insandan ‘Bu seçimde size oy vereceğim’ sözleri duydum” şeklinde konuştu.
“ESNAF, SANAYİCİ ve ÇİFTÇİNİN TBMM’DE SESİ OLACAĞIM”
banner287
“Herkesten AK Parti’ye bu Pazar oy bekliyorum” diye konuşan AK Parti adayı Metin Akgün, esnaf, sanayici, çiftçi ve girişimcilerden ise özellikle oy istiyor. “Çünkü onların işleri iyi, kazançları çok olursa bu durum gelirlerin topluma adaletli dağılmasını sağlayacak” şeklinde özel oy isteme gerekçesini açıklayan Metin Akgün seçim sonuçlarından da oldukça ümitli.
“TRAKYA İÇİN HAYATİ ÖNEME SAHİP”
TRAGEP’in Trakya ve Tekirdağ için çok önemli olduğunun da altını çizen Metin Akgün’e göre TRAGEP, Trakya için hayati öneme sahip. “TRAGEP bu bölgenin GAP’ıdır. Tekirdağ TRAGEP ile çok gelişecek, zenginleşecek” şeklinde konuşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Metin Akgün yazılı açıklamasında ayrıca şunları söyledi: “AK Parti yeni dönemde çiftçiye tarımsal desteği arttıracak, organik tarım, seracılık, damlama sulama da desteklenecek. Yeni girişimlere destekler devam edecek.TBMM’de olursam Tekirdağ sanayisinin gelişmesine yönelik her türlü proje ve yatırıma öncülük edeceğim. Meclis’te güçlü olmamız lazım. Mecliste AK Parti grubu olarak sayıca çok olursak belediyelerin eksik bıraktığı alanları da biz dolduracağız. Ben TBMM’de esnafın, çiftçinin ve sanayicinin sesi olacağım.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 13:50

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306