Çorlu’da görücüye çıkacak

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ün ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, 5 Ağustos tarihine kadar bayisi Ata Traktör ile Çorlu’da düzenlenen Çorlu 11. Tarımtech Fuarı’ndaki standında Landini model traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunacak.

çerkezköy bakış
Çorlu’da görücüye çıkacak

Çerkezköy Bakış - 50 - 75 beygir aralığındaki dört modelden oluşan Landini Globe serisinin dünyadaki tek  üreticisi Anadolu Landini, fuarda REX, Powerfarm, 5H, 6C ve 7 modellerini sergileyecek.  Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın, Çorlu 11. Tarımtech Fuarı’nda Çorlulu çiftçilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Çorlu’da Landini’nin üstün performanslı REX, Powerfarm, 5H, 6C, 7 serisi modellerini çiftçilerle buluşturacağız. Landini traktörleri düşük yakıt tüketimi ve sağlamlığı ile çiftçilerin beğenisini kazanan, dostlarına tavsiye edecekleri kadar memnun kalıp güven duydukları bir marka. Biz de Anadolu Landini olarak çiftçilerimizin satış ve satış sonrası hizmetleri ile güvenebileceği en yakın iş ortağıyız” dedi. Altın ayrıca Landini bölge bayisi Ata Traktör’ün Çorlu Tarımtech Fuarı’na özel düzenlediği kampanya kapsamında Landini traktörleri 2017 fiyatlarıyla satışa sunduklarını belirterek; “Çiftçilerimizi 2017 yılı fiyatlarıyla Landini traktör sahibi yapmak üzere standımıza bekliyoruz” diye konuştu.  

banner287
REX SERİSİ BAHÇE TRAKTÖRLERİ YÜKSEK MANEVRA KABİLİYETİ SUNUYOR


Çorlu Tarımtech Fuarı’nda sergilenecek olan Landini’nin REX serisindeki traktörleri bahçe için özel olarak üretiliyor. Sahip olduğu Turbo intercooler motoru, hidrolik kaldırma kapasitesi ve dar alanlardaki manevra kabiliyetiyle bağ ve bahçelerde sınıfının en iyileri arasında yer alıyor. Farklı boyutlarda her türlü kullanıma uyum sağlayan Landini bahçe traktörlerinden GE serisi alçaltılmış şasisiyle alçak dallı ağaçlara sahip bahçelerde kullanım kolaylığı sunarken, GT serisi ise standart boyutlara sahip bahçe ve açık alanlarda tercih ediliyor.


TARLA MODELLERİ BÜYÜK ÜRETİCİNİN VERİMİNİ ARTIRIYOR


Anadolu Landini, Çorlu Tarımtech Fuarı’nda; modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sunan Powerfarm, 5H, 6C ve 7 serilerini sergileyecek. Powerfarm modelleri için 24+12, 5H ve 6C modelleri için 36+12 T-tronik, 7 serisi için 40+40 Roboshift şanzımanları ile üstün çekiş özelliği, turbo intercooler motorları ile düşük yakıt tüketimi sunuyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306