Dünya’nın dört bir yanından geldiler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Çorlu Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Çocuk Festivali’ne katılacak olan misafir öğrenciler Çorlu’ya geldi.

Dünya’nın  dört bir yanından  geldiler
Çerkezköy Bakış - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Çorlu Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Çocuk Festivali’ne katılacak olan misafir öğrenciler Çorlu’ya geldi.

EV SAHİBİ ÇORLU

banner287
Çorlu Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Çocuk Festivali, bu sene Dünya’nın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapacak. Arnavutluk, Arjantin, Endonezya, Kırgızistan, Makedonya, Meksika, Polonya, Rusya, Slovakya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelen misafir ekipler Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı tarafından karşılandı.
6 gün sürecek olan Çocuk Festivali’nde Çorlu ve yeni mahallelerinde gösteriler yapacak olan öğrenciler, Çorlu’daki öğrenci aileleri tarafından ağırlanacaklar. Çocuk Festivali farklı kültürleri buluşmasına sahne olurken, çocukların farklı ülkelerden arkadaşlar edinmelerine de vesile olacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2015, 16:40

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306