Gazeteci Coşkun Bozyel'in acı günü

Anadolu Ajansı Çorlu muhabiri ve Çorlu Gazeteciler Derneği Genel Sekreteri Coşkun Bozyel’in annesi Ürkiye Bozyel hayatını kaybetti.

Gazeteci Coşkun Bozyel'in acı günü

Anadolu Ajansı Çorlu muhabiri ve Çorlu Gazeteciler Derneği Genel Sekreteri Coşkun Bozyel’in annesi Ürkiye Bozyel, önceki gece geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. 63 yaşında hayata veda eden Ürkiye Bozyel’in cenazesinde gazeteci meslektaşları ve sevenleri Coşkun Bozyel’i yalnız bırakmadı.

SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADILAR

Öğle namazına müteakip Çorlu Merkez (Garaj) Cami’nde kılınan cenaze namazına AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya, Erdoğan Demirci, Kemalettin Avcı, Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Aykut Efe, Ergene İlçe Emniyet Müdürü M.İzzet Ersoy, Çorlu  İlçe Jandarma Komutanı Serkan Gürzsoy,Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Güçlü, Çorlu Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Serkan Erçili, Kızılay Ergene Şube Başkanı Zeki Uzun, Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Nuh Nuhoğlu, Yeni Sanayi Kooperatif Başkanı Zeki Dobrucalı, Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Zeki Gümüş ile basın mensupları ve çok sayıda kamu kurum, kuruluş temsilcisi ile siyasiler, işadamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.  Kılınan cenaze namazının ardından Ürkiye Bozyel`in cenazesi Çorlu Yeni Asri Mezarlıkta toprağa verildi. Çerkezköy Bakış Gazetesi olarak merhume Ürkiye Bozyel’e Allah’tan rahmet, meslektaşımız Coşkun Bozyel’e ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 17:45

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306