Komutan Gürsoy’dan Çorlu Gazeteciler Derneği’ne ziyaret

Yaz aylarındaki tayin dönemiyle Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na atanan Yüzbaşı Serkan Gürzsoy, Çorlu Gazeteciler Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu.

Komutan Gürsoy’dan Çorlu Gazeteciler Derneği’ne ziyaret
Çerkezköy Bakış -  Yaz aylarındaki tayin dönemiyle Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na atanan Yüzbaşı Serkan Gürzsoy, Çorlu Gazeteciler Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu.
ZİYARET GERÇEKLEŞTİ
Yaz ayı tayin dönemiyle birlikte Diyarbakır Lice’den Çorlu’ya İlçe Jandarma Komutanı olarak atanan Yüzbaşı Serkan Gürzsoy, Çorlu Gazeteciler Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Dernek Başkanı Levent Silistre; “Sizlerin çalışmalarını ve başarılarını kamuoyuna aktarmak için bizlerde sizleri gibi gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çorlu’da yaptığınız başarılı çalışmaların artarak devam etmesini diliyoruz. Bizlerin size, sizlerin bize ziyaretleri ile kurumlarımız arasındaki diyaloğu geliştirmek ve daha da pekiştirmek istiyoruz. Gerçekleştirdiğiniz ziyaret nedeniyle tüm gazeteci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.


banner287

“SORUMLULUK ALANI İÇERİSİNDEKİ BÖLGELERDE YOĞUN ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”
Çorlu Gazeteciler Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten İlçe Jandarma Komutanı Serkan Gürzsoy; “Çorlu’nun İstanbul’a yakınlığı nedeniyle Çorlu basını gerçekten başarılı işlere imza atıyor. Bizlerde bu yakınlık nedeniyle sorumluluk alanı içerisindeki bölgelerde yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Halkımızı bilinçlendirmek maksadıyla çalışmalar yapıyoruz. Sorumluluk bölgemizde vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamaları için Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığı olarak elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz ve geceli gündüzlü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Suç oranlarını en aza indirmek için ekiplerimiz yoğun şekilde çalışmalar gerçekleştiriyor. Halkımızı bilinçlendirmek amacıyla sizlere de önemli görevler düşüyor ve bu görevi başarılı bir şekilde sürdürüyorsunuz. Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
ZİYARET ANISINA 6 BİN ATATÜRK FOTOĞRAFLI TABLO
Gerçekleşen ziyarette karşılık sohbetin ardından Çorlu Gazeteciler Derneği kurucu üyelerinden As Prodüksiyon sahibi Burak Üntürk tarafından ziyaret anısına hazırlanan 70x100 santimetre ebatlarında 6 bin Atatürk fotoğrafından oluşan canvars tablo hediye edildi. Günün anısına büyük bir memnuniyetle hediyeyi kabul eden İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gürzsoy; “Bu güne kadar almış olduğum en anlamlı hediyedir. Bu hediyenizi ömür boyu büyük bir memnuniyet ve gururla saklayacağım. Sizlere böyle güzel jestinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 16:42

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510