Milletvekili Emre Köprülü Aşevi’nde İftara Katıldı

Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Belediyesi Aşevi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Milletvekili Emre Köprülü Aşevi’nde İftara Katıldı
Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Belediyesi Aşevi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Çerkezköy Bakış -
Çorlu Belediyesi Aşevi'nde Ramazan ayının 27. akşamında verilen iftar yemeğine Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri ve 1400’ün üzerinde vatandaş katıldı.

KÖPRÜLÜ’DEN ÖVGÜ

banner287
Gerçekleştirilen iftar yemeğine katılan vatandaşlara hitap eden Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Ramazan'ın manevî  duyguların yoğun olarak yaşandığı, insanların birlik ve beraberlik içerisinde bir araya geldiği özel bir ay olduğuna değindi. Çorlu Belediyesi Aşevi’nin de Ramazan ayında önemli bir işlevi yerine getirdiğini belirten Emre Köprülü, Çorlu Belediyesi'nin sosyal belediyecilik anlayışıyla önemli işlerin altına imzasını atmaya devam edeceğini söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan da Ramazan ayı boyunca aşevinde Çorlu halkı ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, ay boyunca Aşevi’nde gerçekleştirilen iftarlara katılan Çorlu halkına ve destek veren tüm hayırseverlere teşekkürlerini iletti. Bir ay boyunca gerçekleştirilen iftarların özverili bir çalışmanın ürünü olduğunun altını çizen Başkan Baysan, ilgili çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Vatandaşların birlik ve beraberlik içinde orucunu açtığı iftar yemeği, okunan duaların ardından son buldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 13:54

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306