Ölümden döndü; Üç gün sonra yürümeye başladı

Tekirdağ yolunda geçirdiği trafik kazası sonucu her iki bacağında, kollarında ve kaburgalarında kırıklar oluşan Mustafa Zebil, Özel Çorlu Medianka Hastanesi’nde tek seferde yapılan başarılı bir operasyon sonucu sağlığına kavuştu.

Ölümden döndü; Üç gün sonra yürümeye başladı
Tekirdağ yolunda geçirdiği trafik kazası sonucu her iki bacağında, kollarında ve kaburgalarında kırıklar oluşan Mustafa Zebil, Özel Çorlu Medianka Hastanesi’nde tek seferde yapılan başarılı bir operasyon sonucu sağlığına kavuştu. Zebil, ameliyatın ardından 3 gün sonra yürümeye başladı.

Çerkezköy Bakış -
Özel Çorlu Medianka Hastanesi’nde tek seferde yapılan başarılı bir operasyon sonucu sağlığına kavuştu.banner287
AMELİYATI TEK SEFERDE YAPILDI
Tekirdağ yolunda geçirdiği trafik kazası yaralanan Mustafa Zebil, kaldırıldığı Özel Çorlu Medianka Hastanesi’nde ameliyata alındı. Kaza sonucu her iki bacağında, kollarında ve kaburgalarında kırıklar oluşan Mustafa Zebil’in ameliyatı
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof.Dr.Uğur Yensel tarafından tek seferde gerçekleştirildi. Başarılı geçen operasyonun ardından Mustafa Zebil, 3’ncü gün yürümeye başladı.
“3’NCÜ GÜN AYAĞA KALKTI”
Yapılan bilgilendirmede bu tür vakalarda ayrı ayrı ameliyat yapılması gerektiğini belirtilerek “Ayrı ayrı ameliyatlar yapılması halinde ve ek ortez takviyesi yapılmaması durumunda hastanın ayağa kalkması- yürümesi 3 ila 5 aylık süreleri kapsamaktadır. Operasyon hızla ve tek seferde yapılarak hasta 3’ncü gün ayağa kaldırıldı.” ifadelerine yer verildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 16:52

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510