Santral Kavşağı'nda çevre düzenlemesi

Çorlu Belediyesi tarafından yapılan 151 araç kapasiteli 3 katlı yer altı otoparkının çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Santral Kavşağı'nda çevre düzenlemesi
Çerkezköy Bakış - Çorlu Belediyesi tarafından yapılan 151 araç kapasiteli 3 katlı yer altı otoparkının çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.
DÜZENLEMELER YAPILDI
banner287
Santral Kavşağı Otoparkı peyzaj çalışmaları kapsamında otoparkın üst kısmı kot farkından dolayı üst kısmı yetişkinlere, alt kısmı çocuklara ait olmak üzere iki ayrı alan olarak düzenlendi. Çocuk oyun parkı olarak düzenlenen alanın duvarlarına masal ve çizgi film kahramanlarının resimleri çizilerek, çocukların hayal dünyasına hitap eden bir atmosfer hazırlandı. Gemi figürlü dört kaydıraklı oyun gurubu, 2 adet tahteravalli, ikili süslü salıncak ve aydınlatma direkleri üretildi. Yetişkinler ve aileler için hazırlanan alana ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü tesislerinde üretilen bank ve kamelyalar yerleştirildi. Peyzaj çalışması yapılan alana  manolya, zeytin, piramid defne, ileks ve şimşir ağaçlarının dikili olduğu dev saksılar yeleştirildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 17:01

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510