Trakya enerji zirvesi gerçekleşti

Trakya bölgesinde Mobil madeni yağların distribütörlüğünü yapan ve sektörde 50. yılını kutlayan Bayraktarlar Akaryakıt ve Petrol ürünleri Ltd. Şti. Çorlu Hilton Hotelde gaz motor yağlarına yönelik ‘Trakya Enerji Zirvesi’ni gerçekleştirdi.

Trakya enerji zirvesi gerçekleşti

Çerkezköy Bakış - Geceye Doğalgaz- Biogaz- Çöp gazından elektrik üretimi yapan işletmelerin yöneticileri ve teknik personelleri katıldı. Gecenin açılış konuşmasını Mobil Oil Türk A.Ş. Mühendislik Hizmetleri Müdürü Hakan İncetahtacı yaptı. Konuşmanın Ardından sunumunu gerçekleştiren Mobil Oil Türkiye Enerji Uzmanı Süleyman Çağlayan, gaz motorlarında son teknoloji trendlerine uygun olarak üretilen ‘Mobil Pegasus’ serisi yağların tanıtımını ve teknik bilgilendirmesini yaptı.

banner287
YAVUZ SEÇKİN KAHKAHALARA BOĞDU

Yapılan sunumun ardından ise kesilen 50. yıl pastası sonrası yenilen yemekte ünlü komedyen Yavuz Seçkin sahne alarak katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Yaptığı espriler ve taklitler ile ilgi toplayan Seçkin konuklar tarafından ilgiyle izlendi. Gece Seçkin’in esprilerine atılan kahkahalarla devam etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 15:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510