Uluslararası Festivaller toplantısına katıldı

Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Yalova'da düzenlenen Uluslararası Festivaller Birliği toplantısına katıldı.

Uluslararası Festivaller toplantısına katıldı
Çerkezköy Bakış - Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Yalova'da düzenlenen Uluslararası Festivaller Birliği toplantısına katıldı.
KARARLAR ALINDA
Türkiye genelinde pek çok şehrin üyesi olduğu Festivaller Birliği'nin toplantısında festival tarihleri kararlaştırıldı. Festivallerin daha iyi yapılabilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu ve eğitim verildi. Daha çok sanatsal öğelere ağırlık verilmesi fikri benimsendi. Ayrıca Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlanması amacıyla olabildiğince farklı ülkeden konuk ekiplerin ağırlanması ve yurt dışına heyetler gönderilmesi konusunda da kararlar alındı.

banner287


ŞİLT TAKDİM ETTİ
Uluslar arası Festivaller Birliği’nin toplantısında Çorlu Belediyesi'ni temsil eden Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, daha sonra Çorlu'nun kardeş şehri olan Taşköprü Belediyesi'ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen ile başkanlık makamında bir görüşme yapan Avcı, Çorlu hakkında bilgiler verdi. Ayrıca iki kardeş şehrin ilişkilerinin geliştirilmesine yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Gülen, Başkan Yardımcısı Avcı'ya günün anısına şilt takdim etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 13:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510