Cumhur İttifakı'nın Saray adayı belli oldu

AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı'nın 2 adayı belli oldu. Açıklanan listeye göre Cumhur İttifakı'nın Saray ilçesindeki adayı Özkan Yaman oldu. Hayrabolu da ise aday Gürol Yıldırım oldu.

Cumhur İttifakı'nın Saray adayı belli oldu

Kapaklı Bakış - MHP Genel Merkezi tarafından 4’ü il olmak üzere 200 belediye başkan adayı açıklandı.Açıklanan listeye göre Cumhur İttifakı’nın Saray ilçesindeki adayı Özkan Yaman oldu. Hayrabolu da ise aday Gürol Yıldırım oldu.

MHP Saray İlçe Başkanı Lütfü Mercan yaptığı açıklamada  “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyet hedefini yakalama iradesi, milli ve üniter devlet yapımızın muhafazası, bölgesel güç ve lider ülke hedef 2023 vizyonu yolunda dünya barışına ve adaletin tesisi demek olan “Cumhur İttifakı” 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ilçemiz Saray’da Cumhur İttifakı’nın hedeflerini yarınlara taşımak için genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in takdirleri ve genel merkezimizin emirleri doğrultusunda cumhur İttifakı’nın MHP saray belediye başkan adayı sayın Özkan Yaman bey olmuştur. Değerli hemşerilerimizin teveccühleri ve Allah’ın lütfu ile ömrümüzü adadığımız Sarayımıza ve büyük Türk milletine, tüm halkımızla birlikte yürek yüreğe, el ele, gönül gönüle, hizmete susamış yaşanılabilir bir saray için, hiçbir ayrım gözetmeksizin herkese eşit hizmet üretebilen, gönüllerde taht kuracak, halka hizmet hakka hizmet inanıcı, insanı yaşat ki, devlet yaşasın anlayışı ile; bıkmadan, usanmadan, yılmadan, kapımızın ve gönlümüzün 24 saat Saraylı hemşerilerimize açık olduğu çağdaş yönetim, şeffaf milliyetçi hareket partisine özgü ”üretken belediyecilik” anlayışıyla halkımızın hizmetine talibiz. Bizlere olan güvenleri ve desteklerinden dolayı genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, MHP mahalli idarelerden sorumlu genel başkan yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’a, MHP genel merkezimize, AK Parti genel merkezine, MHP Tekirdağ İl Başkanımız Sayın İlker Yücel ve il yönetim kurulumuza, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Sayın Mülahim Kuru ve il yönetimine, MHP Tekirdağ il başkan yardımcısı Saray ilçe koordinatörü Sayın Ercan İşcan’a, MHP Saray belediye meclis üyelerimize, MHP Saray ilçe yönetim kurulu üyelerimize, MHP Saray belediye başkan aday adaylarımız sayın Mümin Buluş’a, sayın Serdar Sezen’e, sayın Yusuf Duman’a, sayın Faik Uzun’a, sayın metin karamanlılar’a ve değerli saraylı hemşerilerimize partim ve teşkilatım adına teşekkür ederim.Cumhur İttifakı’mızın AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Sayın Mestan Özcan’ı tebrik eder, başarılar dilerim.” dedi.