Cumhuriyetin 97'nci yılında 97 yeni üye

İYİ Parti'ye toplu üye katılım programı düzenlendi. Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, 'Cumhuriyetin 97'nci yılına yakışır hediye ne olur diye düşündük. Biz de 97 yeni üyeyle bir katılım yapalım ve Cumhuriyetimizi üyelik anlamında taçlandıralım istedik.' dedi.   

Cumhuriyetin 97'nci yılında 97 yeni üye

Çerkezköy Bakış - İYİ Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı tarafından Cumhuriyetin kuruluşunun 97’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 97 yeni üye etkinliği düzenlendi. İlçe teşkilatı binasında düzenlenen etkinliğe İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ve partililer katıldı.

“YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR SAHADA BU ETKİNLİĞİ GELİŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ”

Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Cumhuriyetimizin 97’nci kuruluş yıldönümünde bir etkinlik düzenleme kararı aldık. Yaklaşık 10 gündür sahada bu etkinliği geliştirmek için uğraşıyoruz. Cumhuriyetin 97’nci yılına yakışır hediye ne olur diye düşündük. Biz de 97 yeni üyeyle bir katılım yapalım ve Cumhuriyetimizi üyelik anlamında taçlandıralım istedik. Genel Başkanımız 7 gün 24 saat çalıştığı bir sistemle seçimden seçime değil her dönem vatandaşın yanında olmaya gayret eden bir düzenle çalışmaya devam ediyor. Bizler de bu kapsamda hafta içi, hafta sonu, gece gündüz demeden tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya ve kendi parti politikalarımızı, genel başkanımızı neden cumhurbaşkanı yapmak istediğimizi anlatıyoruz. Tabii bunun da sahada güzel karşılıklarını bulmaya başladık. İlçe başkanlığına başladığımız dönemde üye sayısı anlamında henüz daha yüzleri bile yakalayamamışken şu anda ortalama binlere yaklaştığımız süreçlere geldik. Artık kurduğumuz stantlarla, gittiğimiz ev toplantılarıyla, gruplar halinde üye katılımlarına devam ediyoruz.  Bu akşam da bunu Cumhuriyetin 97’nci kuruluş yıl dönümü anısına taçlandıralım istedik. İYİ Parti’ye gönül verdikleri için ve bize üye oldukları için vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. İnşallah birlikte daha çok güçleneceğiz. El birliği ile İYİ Parti Çerkezköy’deki başarıyı Tekirdağ’a, Tekirdağ’daki başarıyı da Türkiye’ye yaymayı planlıyoruz. Allah yolumuzu açık etsin. Hep birlikte bu kutlu davamızı mutlu sonla taçlandıracağımızı düşünüyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
 Erseçkin’in konuşmasının ardından üye katılımları yapıldı.