Damatlık bedava gelinlik yüzde 20 indirimli

Öztrak Caddesinde faaliyet gösteren Sibel Özer Gelinlik Dünyası sahibi Ergin Özer 5 bin dolar veya Euro bozdurup fişini getirene ücretsiz damatlık hediye edeceklerini, gelinliklerde de yüzde 20 indirim uygulayacaklarını söyledi.

Damatlık bedava gelinlik yüzde 20 indirimli

Çerkezköy Bakış - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Yastığının altında döviz olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını TL'ye dönüştürsün. Türk lirası, altın değer kazansın" çağrısına destek verenler gün geçtikçe artıyor. Bu çağrıya tüm Türkiye’de olduğu gibi Çerkezköy’de de esnaf kayıtsız kalmayarak çeşitli kampanyalar düzenliyor.

“BİR NEBZE KATKIMIZ OLSUN İSTEDİK”

17 yıldır Öztrak Caddesinde faaliyet gösteren Sibel Özer Gelinlik Dünyası sahibi Ergin Özer kampanyayla ilgili olarak “Sayın Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu çağrıya esnaf olarak bir nebze katkımız olsun istedik. 5 Aralık 2016 ile 5 Ocak 2017 tarihleri arasında 5 bin dolar veya euro bozdurup faturasını getiren her vatandaşımıza tam takım damatlık hediye edeceğiz. Ayrıca gelinliklerde de yüzde 20 indirim uygulayacağız.” dedi.

“HERKESE ÖRNEK OLSUN”

“Vatanımız ve milletimiz için Cumhurbaşkanımızın bu çağrısına bir katkıda biz bulunmak istedik” diyen Ergin Özer, yapmış oldukları kampanyanın tüm Çerkezköy’e örnek olmasını istediğini belirtti.