Dent Artika hizmete açıldı

Çerkezköy'de, Dt. Aykut Taşkın ve Dt. Çağdaş Soysal tarafından hizmete açılan ve Genel Müdürlüğünü Leyla Alkan'ın yaptığı Dent Artika Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Narin Caddesinde hizmete açıldı.

Dent Artika hizmete açıldı

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Narin Caddesi Green Town Plus Sitesi’nde hizmet verecek olan  Dent Artika’nın açılışına Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, Çerkezköy Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, siyasiler, STK temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.

“ÇERKEZKÖY’ÜMÜZE KLİNİĞİMİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, burada yaptığı konuşmada, “Çerkezköy büyüyen gelişen bir yer aynı zamanda da sağlık konusunda da ciddi mesafeler kat ediyor. Aykut ve Çağdaş kardeşimiz buna ciddi anlamda emek koydu.  Çerkezköy’ümüze kliniğimizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

YENİ HEKİMLER GELECEK

Klinik Genel Müdürü Leyla Alkan ise, “Şu anda İki hekim ile vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. İlerleyen dönemlerde yeni uzman hekimlerimizi de aramıza katmayı planlıyoruz. Ortodontist, Pedodontist, periodontist hekimlerimizi de aramıza katıp 7 hekim olarak hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından kliniğin açılışı yapıldı. Dt. Aykut Taşkın ve Dt. Çağdaş Soysal ile Leyla Alkan, kliniği davetlilere gezdirerek tanıttı.
 

Dent Artika hizmete açıldı
Dent Artika hizmete açıldı
Dent Artika hizmete açıldı
Çerkezköy Bakış Gazetesi