Dereceye giren çocuklara ödülleri verildi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Özen Mensucat, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'Çevreci Oyuncak Yarışması'nda dereceye girenlere çeşitli ödüller verdi.

Dereceye giren çocuklara ödülleri verildi

Çerkezköy Bakış -  Özen Mensucat’ın 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle çocuklar için düzenlediği  “Çevreci Oyuncak Yarışması”na 51 çocuk katıldı.

Çocuklarda çevre bilincini geliştirmek ve atıklar konusunda farkındalık oluşturmak için firma çalışanlarının çocukları için düzenlenen yarışmaya, 51 çocuk atık malzemelerden yaptığı oyuncak ile katıldı.

Özen Mensucat Çevre Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Cemal Taha Çevik, “Güneş Enerjili Dron” eseri ile birinci seçildi. Yarışmada ikinciliği Sudenaz Ulusoy, üçüncülüğü ise Miraç Aydın kazandı.

Fabrika çalışanlarının da katıldığı törende, çocuklara ödülleri Fabrika Genel Müdürü Dr. Ahmet Temiroğlu tarafından verildi. Yarışmada birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye bisiklet, üçüncüye ise tablet verildi. Tüm katılımcı çocuklara çeşitli hediyeler gönderildi.