Dikkat!!! Çerkezköy'de 48 saat su yok!

Çerkezköy'de, yeni yapılan içme suyu şebeke hattına vana montajı ve Öztrak Caddesi, Edip Arıcan Sokak İle Malkoçoğlu sokak kesişimlerindeki 4 ayrı noktada bağlantı çalışması yapılacağı için 17 Mayıs ile 19 Mayıs tarihleri arasında 48 saat süreyle su kesintisi uygulanacak.

Dikkat!!! Çerkezköy'de 48 saat su yok!

Çerkezköy Bakış- Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), Çerkezköy’de 2 gün planlı su kesintisi yapılacağını açıkladı.

“VATANDAŞLARIMIZIN GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMASI ÖNEMLE DUYURULUR”

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: İlçemiz Öztrak Caddesi ve Altıyol Kavşağında hizmet ömrünü tamamlamış Ø700’mm’lik Asbest içme suyu şebeke hattının devre dışı bırakılması amacıyla yeni yapılan içme suyu şebeke hattımıza Ø700 mm’lik vana montajı ve Öztrak Caddesi, Edip Arıcan Sokak İle Malkoçoğlu sokak kesişimlerinde 4 ayrı noktada bağlantı çalışması yapılacaktır. Çalışma 17 Mayıs 2022 Salı günü saat 10:00’da başlayıp 19 Mayıs 2022 Perşembe saat 10:00’da sona erecektir. Bu nedenle ilçemiz sınırları içinde bulunan Bağlık Mahallesi, Fevzipaşa Mahalesi, G.O.P Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, G.M.K.P Mahallesi, Fatih Mahallesi ile İstasyon Mahallesinin alt bölgelerine çalışma süresince  su verilemeyecektir. Su kesintisi tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak bir kaç saat kadar farklılık gösterebilir. Vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri alması önemle duyurulur.