İş insanı Dilan Polat’ın sosyal medya paylaşımları milyonlarca insanın dikkatini çekiyor. Polat'ın veda mesajları ve şarkısı adından sıkça söz ettiriyor. 
Peki ama Dilan Polat kimdir? Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat Güzellik Merkezi Çerkezköy’de ne zaman açılacak? Dilan Polat kaç şehirde var? ayrıntılar haberimizde…

Dilan Polat kimdir?
Üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Genç yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütüldü. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat'ın 2 çocuğu var.İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.Dilan Polat, genç yaşlarda bir medikal şirketinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Engin Polat ile evlidir.
Dilan ve Engin Polat çiftinin Nida ve Milan Efe adında iki çocuğu bulunmaktadır.

Engin Polat kimdir?

Engin Polat, 3 Haziran 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Günümüzde 35 yaşındadır. Engin Polat aslen İstanbullu olduğu söylense de bazı kaynaklarda Ankaralı olduğu da söylenmektedir.
Dilan Polat ne iş yapar?
İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı.

Dilan Polat güzellik merkezi Çerkezköy'de açılıyor

İzleyenleri ve danışanları tarafından sevilen, dikkat çeken iş kadını Dilan Polat, Çerkezköy şubesi açılışına gelmeyi planladığını sosyal medya hesabında paylaştı
Genç yaşlarda bir medikal şirket kurucusu olan Dilan Polat ve eşi Engin Polat, Türkiye'de neredeyse her şehirde olmak üzere dünya çapında da bu sektörde ilerlemişlerdir. Dilan Polat Güzellik Merkezi ve Engin Polat Men olarak bayanlara ve erkeklere hizmet vermektedirler. Çok sayıda danışana sahip olan güzellik merkezi şubelerinde Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Dipotens, Dipomed cilt çatlağı onarımı, Kirpik Lifting gibi işlemler uygulanan Güzellik Merkezinde diğer şubelerinden danışanlarını memnun bırakarak Çerkezköy'de de çok yakında hizmete açılacak. 15 Eylül'e kadar faaliyete geçmesi beklenen Çerkezköy şubesi Figen Taş tarafından işletilecek.

Dilan Polat kaç şehirde var?

Temelleri 2017'de atılan Dilan Polat Güzellik Merkezi, geçen kısa sürede hızlı bir yükselişe imza attı. Merkezin bugün 10 farklı ülkede 125 üzeri şubesi bulunuyor.