Doğa Yürüyüşü düzenlenecek

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Çerkezköy Belediyesi tarafından 08-14 yaş arası çocuklarımızın katılacağı Doğa Yürüyüşü düzenlenecek.

Doğa Yürüyüşü düzenlenecek

Çerkzköy Bakış - 23 Nisan Cumartesi günü Kırklareli’nin doğa harikası Balkaya Ormanlarında düzenlenecek Doğa Yürüyüşü’ne 08-14 yaş aralığındaki tüm çocukların katılabileceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yaklaşık 5 kilometrelik parkurda geleceğimizin teminatı çocuklarımız ile birlikte yürüyeceğiz. Yürüyüşe katılmak isteyen çocuklarımız velileri ile birlikte Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi’ne 11-15 Nisan tarihleri arasında başvurabilirler” dedi.

BALKAYA’NIN EŞSİZ GÜZELLİKLERİ KEŞFEDİLECEK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenecek doğa yürüyüşüne tüm çocukları davet eden Başkan Akay, “Yürüyüşümüze kayıt yaptıracak çocuklarımızı 23 Nisan Cumartesi günü 09.00’da Belediye önünden otobüsler ile alarak, Balkaya Ormanlarına götüreceğiz. Eşsiz doğal güzelliklerinin bulunduğu 5 kilometrelik parkurda çocuklarımız ile birlikte şarkılar, türküler söyleyerek yürüdükten sonra birlikte yemek yiyeceğiz. Ardından çocuklarımızı alarak Çerkezköy’e döneceğiz” ifadelerini kullandı.