Doğa'dan emniyete ziyaret

Çerkezköy Doğa Koleji, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü ve polis etkinlikleri kapsamında Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi'yi makamında ziyaret etti.

Doğa'dan emniyete ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Doğa Koleji İlkokul Müdürümüz Hüseyin Daş, Halkla İlişkiler Müdürü Tayfun Dalgıç, Veli İlişkileri sorumlusu Tuğçe Savaş ile birlikte, Çerkezköy İlçe Emniyetini ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi ve polislerin haftasını tebrik etti.

POLİS TEŞKİLATIMIZ HUZURUMUZUN VE GÜVENLİĞİMİZİN TEMİNATI

Ziyaretle ilgili Çerkezköy Doğa Koleji’nde yapılan açıklamada, “Huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı polis teşkilatımızın 174.yıldönümü kutlu olsun. Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş yıldönümü ve Polis haftası etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Doğa Koleji İlkokul Müdürümüz Hüseyin Daş, Halkla İlişkiler Müdürümüz Tayfun Dalgıç, Veli İlişkileri sorumlumuz Tuğçe Savaş ile birlikte Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Murat Sevgi'yi makamında ziyaret ettik.” denildi.