Doğanspor 16 maçta 25 puan topladı

1.Amatör Küme B Grubu ekiplerinden Çerkezköy Doğanspor sezonu 25 puanla 3.sırada bitirdi.

Doğanspor 16 maçta 25 puan topladı

1.Amatör Küme B Grubu’nda ilk sezonunu geçiren Çerkezköy Doğanspor, 16 maçta 25 puan topladı. 8 maçtan galibiyetle ayrılan Çerkezköy Doğanspor 1 karşılaşmadan beraberlik 7 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 41 gol atan Çerkezköy Doğanspor kalesinde ise 34 gol gördü.

Çerkezköy Bakış - 1.Amatör Küme B Grubu ekiplerinden Çerkezköy Doğanspor sezonu 25 puanla 3.sırada bitirdi.

DOĞANSPOR’UN SEZON DEĞERLENDİRMESİ

Çerkezköy Doğanspor ikinci devre ilk hafta karşılaşmasında Çerkezköy Fevzipaşaspor ile karşı karşıya geldi. Veliköy Sahası’nda oynanan karşılaşmada etkili bir oyun sergileyen Çerkezköy Doğanspor sahadan 3-1 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı. Ligin ikinci devresine galibiyetle başlayan Çerkezköy Doğanspor 11.hafta karşılaşmasında Çukuryurtspor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy Doğanspor rakibi karşısında atak bir oyun sergiledi. Pozisyonlara girmekte zorlanmayan Çerkezköy Doğanspor üst üste goller buldu. Çerkezköy Doğanspor karşılaşmadan 5-1 üstünlükle ayrıldı.

GENÇLİKSPOR’U 5 GOLLE MAĞLUP ETTİ

Çerkezköy Doğanspor 12.hafta karşılaşmasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy Doğanspor ilk dakikadan son dakikaya kadar etkili bir oyun sergiledi. Etkili oyununun karşılığını 5-1’lik üstünlükle alan Çerkezköy Doğanspor 3 puanı hanesine yazdırdı. Üç haftada 9 puan elde eden Çerkezköy Doğanspor 13.hafta karşılaşmasında Marmara Ereğlisi Belediyespor’u ağırladı. Rakibi karşısında 3 puan mücadelesi veren Çerkezköy Doğanspor girdiği pozisyonları değerlendiremeyince sahadan 2-0’lık yenilgiyle ayrıldı.

ÜST ÜSTE BAŞARILI SONUÇLAR

Çerkezköy Doğanspor ligin 14.hafta karşılaşmasında Vakıflar Güvenspor deplasmanına çıktı. Rakibi karşısında 3 puan parolası ile mücadele veren Çerkezköy Doğanspor sonuca 3-1’lik skorla giderek 3 puanı hanesine yazdırdı. Çerkezköy Doğanspor 15.hafta Büyük Yoncalıspor ile karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmadan Çerkezköy Doğanspor 2-1 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

ERGENEGÜCÜ’YÜ 3 GOLLE YENDİ

Çerkezköy Doğanspor 16.hafta karşılaşmasında Ergenegücü Ulaşspor ile karşı karşıya geldi. Ergene Sahası’nda oynanan karşılaşmada Çerkezköy Doğanspor etkili bir oyun sergiledi. Ligi en iyi yerde tamamlamak için mücadele veren Çerkezköy Doğanspor etkili oyununu 3 golle süsleyerek 3 puanı hanesine yazdırdı.

SON MAÇINDA YENİLDİ

Ligin 16.haftasını maç yapmadan bay geçen Çerkezköy Doğanspor sezonun son hafta karşılaşmasında Çorlu Trakya Balkanspor ile karşı karşıya geldi. Saray Sahası’nda oynanan karşılaşmada Çerkezköy Doğanspor istediği mücadeleyi sergileyemedi. İlk devreyi rakibi karşısında mağlup kapatan ikinci devre skor farkını indirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Karşılaşma Çorlu temsilcisinin 6-2 üstünlüğü ile tamamlandı.

16 MAÇTA 41 GOL ATTI

Çerkezköy Doğanspor, 16 maçta 25 puan topladı. 8 maçtan galibiyetle ayrılan Çerkezköy Doğanspor 1 karşılaşmadan beraberlik 7 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 41 gol atan Çerkezköy Doğanspor kalesinde ise 34 gol gördü.