Doğanspor durdurulamıyor: 1-3

Çerkezköy Doğanspor haftayı galibiyetle tamamladı.

Doğanspor durdurulamıyor: 1-3

1.Amatör Küme B Grubu’nda ikilcilik mücadelesi veren Çerkezköy Doğanspor 16.hafta karşılaşmasında Ergenegücü Ulaşspor’u 3-1 mağlup etti. Çerkezköy Doğanspor bu sonuçla ikinci devre çıktığı 7.maçında 6.galibiyetini aldı.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Doğanspor haftayı galibiyetle tamamladı.

DOĞANSPOR DEPLASMANA ÇIKTI

1.Amatör Küme B Grubu 16.hafta karşılaşmasında Ergenegücü Ulaşspor ile Çerkezköy Doğanspor karşı karşıya geldi. Ergene Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşmaya her iki ekip de mutlak 3 puan parolası ile çıktı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki ekip de kontrollü bir oyun sergiledi. Ergenegücü Ulaşspor rakibi karşısında saha avantajını değerlendirmeye çalışsa da başarılı olamadı. İlk dakikalar golsüz eşitlikle tamamladı.

İLK DEVREDEN GOL SESİ ÇIKMADI

İlk devrenin son bölümlerinde her iki ekip de gol için ataklar geliştirse de ataklar sonuçsuz kaldı. İlk devre golsüz eşitlikle sona erdi.

DOĞANSPOR ÖNE GEÇTİ

Çerkezköy Doğanspor maçın ikinci devresine baskılı başladı. Orta alanda oyun üstünlüğünü eline alan temsilcimiz pozisyona girmekte zorlanmadı. İkinci devrenin ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. Çerkezköy Doğanspor 61.dakikada Samet ile golü bularak karşılaşmada 1-0 öne geçti. Golün ardından Çerkezköy Doğanspor rakibi karşısında etkisini artırdı.

ERGENEGÜCÜ FARKI BİRE İNDİRDİ

Saha ve taraftarı önünde mağlup duruma düşen Ergenegücü Ulaşspor risk alarak beraberlik mücadelesi verse de başarılı olamadı. Çerkezköy Doğanspor 76.dakikada ikinci golü bularak aradaki skor farkını ikiye çıkardı. Çerkezköy Doğanspor’un ikinci golü Murat’tan geldi. Saha ve taraftarı önünde kalesinde ikinci golü gören Ergenegücü Ulaşspor maçı bırakmadı.

FARK YENİDEN İKİYE ÇIKTI

Maçın son bölümlerine Çerkezköy Doğanspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile girildi. Farkı bire indiren Ergenegücü Ulaşspor beraberlik golü arasa da sonuca gidemedi. Risk alan Ergenegücü Ulaşspor savunmasında açıklar verdi. Bunu iyi değerlendiren Çerkezköy Doğanspor 3.gol için yüklendi. Ani atağa çıkan Çerkezköy Doğanspor 86.dakikada ilk golün sahibi Samet ile sonuca giderek karşılaşmada farkı yeniden ikiye çıkardı.

PUANINI 25’E ÇIKARDI

Müsabakanın kalan dakikalarında gelişen ataklardan başka gol çıkmayınca Çerkezköy Doğanspor karşılaşmadan 3-1’lik üstünlükle ayrıldı. Çerkezköy Doğanspor bu sonuçla puanını 25’e çıkartarak haftayı 3.sırada tamamladı.

İKİNCİ DEVRE 6.GALİBİYETİNİ ALDI

Çerkezköy Doğanspor ikinci devre çıktığı 7.maçında 6.galibiyetini elde etti. Temsilcimiz ikinci devredeki tek yenilgisini Marmara Ereğlisi Belediyespor karşısında aldı.

DOĞANSPOR’UN İKİNCİ DEVRE PERFORMANSI

Çerkezköy Doğanspor ikinci devrenin ilk hafta karşılaşmasında Çerkezköy Fevzipaşaspor ile karşı karşıya geldi. Veliköy Sahası’nda oynanan karşılaşmada etkili bir oyun sergileyen Çerkezköy Doğanspor sahadan 3-1 üstünlükle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı. Ligin ikinci devresine galibiyetle başlayan Çerkezköy Doğanspor 11.hafta karşılaşmasında Çukuryurtspor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy Doğanspor rakibi karşısında atak bir oyun sergiledi. Pozisyonlara girmekte zorlanmayan Çerkezköy Doğanspor üst üste goller buldu. Sahadan 5-1 üstünlükle ayrılan Çerkezköy Doğanspor bu sonuçla çıkışını sürdürdü.

M.EREĞLİ’YE İKİ GOLLE MAĞLUP OLDU

Çerkezköy Doğanspor 12.hafta karşılaşmasında Çerkezköy 1923 Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy Doğanspor ilk dakikadan son dakikaya kadar etkili bir oyun sergiledi. Etkili oyununun karşılığını 5-1’lik üstünlükle alan Çerkezköy Doğanspor 3 puanı hanesine yazdırdı. Üç haftada 9 puan elde eden Çerkezköy Doğanspor 13.hafta karşılaşmasında Marmara Ereğlisi Belediyespor’u ağırladı. Rakibi karşısında 3 puan mücadelesi veren Çerkezköy Doğanspor girdiği pozisyonları değerlendiremeyince sahadan 2-0 mağlup ayrıldı.

TEK YENİLGİSİ BULUNUYOR

Çerkezköy Doğanspor ligin 14.hafta karşılaşmasında Vakıflar Güvenspor deplasmanına çıktı. Rakibi karşısında 3 puan parolası ile mücadele veren Çerkezköy Doğanspor sonuca 3-1’lik skorla giderek 3 puanı hanesine yazdırdı. Çerkezköy Doğanspor 15.haftayı Büyük Yoncalıspor karşısında 2-1’lik skorla üç puanla tamamlamıştı.