İstasyon Mahallesi Doğan Sokak’taki Doğu Suite Otel’in açılışına Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay, AK Parti Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Adem İçli, CHP Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Cengiz Memiş, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül, Yağmur Turizm Yönetim Başkanı Akın Yılmaz ve çok sayıda davetli katıldı.

“HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, “Biraz sonra açılışını yapacağımız işletmemiz Çerkezköy’ümüze ve Doğukan kardeşime hayırlı uğurlu olsun. Allah bol bereketli kazançlar nasip etsin. Ülkece zor süreçler yaşıyoruz. Genç kardeşimiz bu zamanda taşın altına elini koydu. Allah utandırmasın. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

İşletme sahibi Doğukan Ayten ise, “Zor ve meşakkatli bir süreç yaşadık. Neyse ki hepsinin üstesinden geldik. Açılışımıza hepiniz hoş geldiniz. İşletmemiz Çerkezköy’ümüze hayırlı uğurlu olsun inşallah.” şeklinde konuştu.

doğu otel

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve işletme sahibi Doğukan Ayten ve Furkan Ayten gelen tebrikleri kabul etti.

Sinan Meral Gümüşhanelilerle buluştu Sinan Meral Gümüşhanelilerle buluştu

Kaynak: Tuba TURHAN