Dönmez: Daha çok çalışacağız

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve yönetimi ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Çerkezköy Kent Konseyi, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Çerkezköy Erzurumlular Derneği'ni ziyaret eden Başkan Dönmez ve yönetimi daha iyi bir Çerkezköy için çalışmalarını sürdürdüklerini ve daha çok çalışacaklarını ifade etti.

Dönmez: Daha çok çalışacağız

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve yönetimi tarafından bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

İLK ZİYARET KENT KONSEYİ’NE

Dönmez ve yönetimi Çerkezköy Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Burada Kent Konseyi Başkanı Tuncay Üstünol tarafından karşılanan CHP yönetimi, yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Büyümeye ve gelişmeye devam eden Çerkezköy’ün her zaman yatırıma ihtiyaç duyduğunu dile getiren Dönmez ve ekibi, STK’lar ve hemşeri dernekleriyle ortak hareket edeceklerini ve ilçeyi daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için ortak akılla hareket edeceklerini ifade etti.

ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Sonrasında Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Dönmez ve yönetimi, esnafların yaşadıkları sıkıntılarla ilgili Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Muzaffer Yaztepe’den bilgi aldı. Sorunları çözmek için çalışmalarını sürdüreceklerini kaydeden Dönmez, Yaztepe’ye teşekkür etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

“SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

Sonrasında Çerkezköy Erzurumlular Derneği’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Dönmez, burada Dernek Başkanı Edip Nurettin Akın ve Erzurumlularla bir araya geldi. Sorunları dinleyen Dönmez; “STK’lar ve derneklerle işbirliği içerisinde daha güzel bir Çerkezköy için daha çok çalışacağız, sorunları birlikte çözeceğiz” dedi. 
Kendilerini ziyaret eden Dönmez ve yönetimine teşekkür eden Dernek Başkanı Edip Nurettin Akın; “Sizlere görevinizde başarılar diliyorum. Erzurumlu hemşerilerimizin yoğun olarak yaşadığı, artık kendimizi Çerkezköylü olarak gördüğümüz ilçemizde daha iyi yaşam koşullarına ulaşmak için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız” dedi. 
Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.