Dualarla hizmete açıldı

Çerkezköy MC Döner, Gazi Osman Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Garanti Bankası yanında düzenlenen törenle dualar eşliğinde hizmete açıldı.

Dualarla hizmete açıldı

Çerkezköy Bakış - İşletmeciliğini Tuncay Yeğin ve Arif Yaman’ın yapacağı MC Döner’in Çerkezköy Şubesi’nin açılışına Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, İlçe Müftü Yardımcısı Mahmut Öztekin, MC Döner Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Coşkun, STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Öztekin’in yaptığı duanın ardından konuşan Mehmet Coşkun, “Yeni işletmemizin tüm Çerkezköy’e hayırlı olmasını istiyorum” dedi. 
İşletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini ileten Yılancı, “Büyüyen ve gelişen Çerkezköy’de, ilçemize yeni bir işletme kazandıran arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ekonomik şartların pekte uygun olmadığı bu dönemde böyle işletmeler açmak gerçekten çok önemli. Ben işletme sahiplerini bir kez daha tebrik ediyor, bu mekanın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÇOCUK OYUN ALANI DA BULUNUYOR

İki katlı geniş bir alana sahip olan MC Döner, içerisinde mescit ve çocuk oyun alanı da bulunuyor.


 

Yorumlar 3
rıdvan 29 Ağustos 2019 18:37

bari yalan soyleme kardes cerkezköyün en ucuz en lezzetli dükkanı acmıslar hayırlı olsun iftira atmayın

Reklam Değil Fiyat Önemli 27 Ağustos 2019 19:08

Dün akşam dükkanın önündeki yoldan geçerken içerde oturan 5, 6 personelden başka hiç kimse yoktu. Fiyatlara uzaktan baktık ve gördük ki az ilerisindeki bir başka işletmeye göre pahalı.

eral 27 Ağustos 2019 17:31

mükemmel tad ....