Edepsizliğin hesabı mutlaka sorulacaktır 

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'faşist diktatör' diye hakaret eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'a sert tepki gösterdi.

Edepsizliğin hesabı mutlaka sorulacaktır 

Çerkezköy Bakış - TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Twitter hesabından yaptığı açıklamada: "Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa’yı Türkiye’nin en başarısız belediyesi yapan Eşkinat edepsizlik yaparak gündemde yer almaya çalışıyor. Geriye dönüp bir tarayın, Eşkinat ve Süleymanpaşa ile alakalı belediyeciliğe dair iyi bir haber çıkmış mı? Para ile yazdırdıkları hariç. Üstelik yolsuzluklar sebebiyle soruşturma geçirmesi gerekirken, şimdi höykürdüğü için soruşturulacak. Belediye başkanı olmak, Adam olmaya yetmiyor. Hiçbir şey yapmadan, sadece AK Parti karşıtlığı ile belediyeyi kazanacağını dile getiren kara zihniyete Süleymanpaşa geçit vermeyecektir. Eşkinat’ın suçluluk telaşı içindeki arızalı zihni Süleymanpaşa’nın muhalif olsa bile nezaketi bilen halkını asla temsil etmez. Süleymanpaşa bu “safra”yı ilk fırsatta atacaktır. Edepsizliğin hesabı da mutlaka sorulacaktır." dedi.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRDİ

Ayrıca, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın kongrede yaptığı konuşma nedeniyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, müfettiş görevlendirdiği öğrenildi.

Yorumlar 2
ahmet azcan 25 Ekim 2017 15:49

alkışlaması normal zavallı ezikler başarısızlıklarını boyle örteceklerini zannediyorlar .size inat reisle devam

Cumali 24 Ekim 2017 23:59

Ona alkış tutan be tebrik eden Belediye Başkanı Vahap Akaydanda hesap sorulmalı. Bu küstahlıkları yanları kâr bırakılmamalı.