Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen Ağustos Zafer Bayramı ve Sünnet Festivali Şöleninde akşam Edip Akbayram konseri gerçekleşti. Sağlık Mahallesi Pazar alanında gerçekleşen konsere Ergene halkının yanı sıra Tekirdağ’ın diğer ilçelerinden de yüzlerce vatandaş Edip Akbayram’ı dinlemeye geldi.

Sahneye çıkıp en güzel şarkılarını seslendiren Edip Akbayram Ergene halkının 30 Ağustos Zafer Bayramını da kutladı. Vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatan Edip Akbayram konserde sahneye çıkan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte de düet yaparak şarkı söyledi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Edip Akbayram’a Tekirdağ’ın profesyonel liglerde ki tek temsilcisi olan Ergene Velimeşspor’un formasını hediye derken ayrıca Başkan Yüksel Ergene Belediyesinin Kral Çilek tarlasında yetişen çilek ve Lavanta tarlalarında yetişen lavanta ürünlerinden de hediye etti.

Ergene’de bulunmaktan dolayı, böyle anlamlı bir gecede konser vermekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Edip Akbayram, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e hediyelerinden dolayı da teşekkürlerini iletti.

Anadolu Rock müziğinin usta ismi Edip Akbayram Ergenelilere unutulmayacak bir gece yaşattı.

Muhabir: Hilal SAVTEKİN

edip1

edip4

edip3