Eski bakanlardan Ali Topuz hastaneye kaldırıldı

Eski bakanlardan Ali Topuz, katıldığı Edirne 6. Kitap Fuarı'nda rahatsızlandı. Topuz, sağlık ekiplerini yaptığı kontrolün ardından hastaneye kaldırıldı. 

Eski bakanlardan Ali Topuz hastaneye kaldırıldı

Çerkezköy Bakış - Edirne Belediyesi'nce bir alışveriş merkezinde düzenlenen fuara Ali Topuz onur konuğu olarak katıldı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın ardından kürsüye gelen Topuz, konuşması sonrasında fenalaştı. Kravatı çıkarılan ve su verilen Topuz'un kendini iyi hissetmemesi üzerine sağlık ekipleri çağrıldı. Ambulansta bir süre müdahale edilen Topuz, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
Edirne Belediye Başkanı Gürkan, yaptığı açıklamada, Topuz'un kontrol amacıyla hastaneye götürüldüğünü belirtti. Topuz'un fuardaki konuşmasını uzun tuttuğunu ve ayakta kaldığını belirten Gürkan, "Kendisi diyetteymiş, Edirne ciğeriyle bugün biraz diyeti bozdu. Kontrol amacıyla fakülteye götürüldü." dedi.
Hastanede gerekli tetkiklerinin yapıldığını belirten Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Abdullah Taş, "Nöroloji, göz ve kardiyoloji bölüm doktorları baktı, diğer tetkikleri yapıldı. Herhangi bir sorun görülmedi. Muhtemelen yorgunluğa bağlı bir senkop geçirmiş. Tam bir bayılma değil, baş dönmesi, göz kararması olmuş. Yorgunluğa ve tansiyon düşmesine bağlı bir rahatsızlık diyebiliriz. Herhangi bir sorun yok. Kendisi taburcu edildi.” dedi.AA

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 15:15

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510