7 yeni okulda ilk ders

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zili çaldı. Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, ilçeye yeni kazandırılan beş okulu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerin yeni eğitim yıllarını tebrik etti.

7 yeni okulda ilk ders

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de yeni eğitim öğretim yılının ilk günü dolayısıyla yeni açılan okullar ziyaret edildi.

İLK DURAK TRAKYA ANADOLU LİSESİ

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yusuf Hayri ve Arif Zenginal ilk olarak eğitim öğretime yeni kazandırılan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Trakya Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler. Kaymakam Abban, okuldaki sınıfları ve diğer salonları tek tek gezerek eksik kalan donanımlar ile ilgili bilgi alarak kısa sürede tamamlanması talimatı verdi. Abban daha sonra ilk derse giren öğrencilerle kısa süre sohbet ederek yeni eğitim öğretim yıllarını tebrik etti. 

DİĞER OKULLARI DA ZİYARET ETTİLER

Kaymakam Abban ve beraberindekiler sırasıyla Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Ortaokulu, Yusuf Şenel Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Kızılpınar Anadolu Lisesi ve Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler. Kaymakam Abban, teneffüslerde öğrencilerle sohbet gerçekleştirerek öğrencilerin yeni okullarla alakalı fikirlerini aldı, sorularını dinledi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 20:11

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
bağlık
bağlık - 2 hafta Önce

bizim okuluda gelin şehit erdem uçar imam hatip-nurullah narin

Yasin
Yasin - 2 hafta Önce

Kampüs projesi ne oldu Bakış

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510