Açık lise ve ortaokul sınavları hafta sonu

Açık Lise veya ortaokul 2017-2018 1. dönem sınav yerleri ve tarihleri açıklandı. Buna göre Çerkezköy’de toplam 3 bin 600 öğrenci sınava girecek. Sınavlar 9 ve 10 Aralık tarihlerinde yapılacak.

Açık lise ve ortaokul sınavları hafta sonu

Çerkezköy Bakış - Sınava girecek öğrencilerin sınav giriş belgesi ve kimliklerinin yanlarında bulundurmaları ve üzerlerinde cep telefonu, saat, yüzük, küpe, kolye, çakmak ve benzeri şeylerin getirilmemesi gerektiği uyarısı yapıldı.  Sınav süresinin ise açık lise için 180 dakika, açık ortaokul için 150 dakika olduğu belirtildi. Sınavların birici oturumu 09.30’da ikinci oturumu ise saat 14.00’da yapılacak.

LİSE ÖĞRENCİLERİNİN SINAVA GİRECEĞİ OKULLAR

Çerkezköy’de Açık öğretim Lise sınavları Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Pakize Narin Anadolu Lisesi, Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi, Fevzipaşa İlkokulu, Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu, Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu, Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mevlana Ortaokulu, Nurullah Narin Ortaokulu’nda yapılacak.

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNİN SINAVA GİRECEĞİ OKULLAR
Açık ortaokul öğrencilerinin sınava gireceği okullar ise; Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 75. Yıl ortaokulu olarak belirlendi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510