Anneler günü kutlamaları yapıldı

Çerkezköy’de bir süre önce eğitim ve öğretim açılan Metin Seçkin Ortaokulu’nun Okul Aile Birliği tarafından Anneler Gününe özel etkinlik düzenlendi. Anneler ve katılımcılar doyasıya eğlendi.

Çerkezköy Bakış
Anneler günü kutlamaları yapıldı

Çerkezköy Bakış - Metin Seçkin Ortaokulu Okul Aile Birliğinin tarafından bir düğün salonunda düzenlenen  “Anneler Günü” etkinliğine Okul Müdürü Metin Demirbağ, öğretmenler, veliler yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte söz alan Okul Aile Birliği Başkanı Sevim Daz, “Okulumuz yeni açılmasına rağmen büyük başarılarla adından söz ettiriyor. Sosyal ve sportif faaliyetlerle birçok başarıya adını yazdıran okulumuzda ‘Kız Futbol Takımı’ Türkiye genelinde 30., ‘Erkek Voleybol Takımı’ ise 32. oldu. Bunun yanı sıra çocuklarımız motive. Eğitimlerinin daha iyi olmaları adına sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz.” Dedi:

EKSİKLERİMİZ VAR

Ayrıca okulun birçok eksiğinin olduğunu da belirten ve destek beklediklerini ifade eden Daz, “Okulumuzun bir sürü eksiği var ve bunların giderilmesi için işadamlarımızdan yardımlarını bekliyoruz. Bizden hiçbir zaman yardımlarını esirgemeyen başta Mustafa Seçkin olmak üzere tüm esnafımıza ve yardımseverlere teşekkürlerimi sunuyorum.’ dedi.
 

ÇEKİLİŞ YAPILDI

Etkinlikte çikolata çekilişi ile annelere çeşitli hediyeler takdim edildi. Ardından anneler ve katılımcılar doyasıya eğlendi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510