Bu okulda herkes kitap okuyor

Recep Arif Gabralı İlkokulu’nda, ‘Minderini Kap Gel 1 Saat Kitap Oku’ projesiyle günde 1 saat tüm okul öğrencileri, sınıf öğretmenleri ile beraber bahçede kitap okuyorlar.

Bu okulda herkes kitap okuyor

Çerkezköy Bakış - Öğrencileri kitap okumaya teşvik etmek amacıyla yapılan faaliyetlerden biri olan ‘Minderini Kap Gel 1 Saat Kitap Oku’ projesi Çerkezköy’de Recep Arif Gabralı İlkokulu’nda uygulanıyor. Öğrenciler, öğretmenlerinin belirlediği kitaplarını yine belirlenen bir gün minderleri ile beraber bahçeye çıkarak okuyorlar.

“KİTAP OKUMAYA TEŞVİK EDİYORUZ”

Okul Müdürü Halis Can Kara, öğrencilerle keyifli bir etkinlik yaptıklarını ifade ederek, “Kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için öğrencilerimizle bahçede oturup kitap okuyoruz. Okuldaki öğretmenlerimiz de bu etkinliğe eşlik ediyor. Öğrenciler, bu etkinliği çok seviyor. Hava şartlarının müsait olduğu zamanlarda yaptığımız bu etkinliğimiz sene boyunca devam etti.” diye konuştu.
Öğrencilerde okul yönetiminin yaptığı bu etkinlikten keyif aldıklarını ve bahçede kitap okumak için saatleri saydıklarını söylediler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 16:16

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510