Bu yayını kaçırmayın

Çerkezköy Özel Uğur Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal, bugün Bakış TV’de moderatörlüğünü gazeteci Mehmet Akif Aldoğan ve Fırat Keskinkılıç’ın yaptığı “Eğitime Bakış” programının konuğu olacak. Zenginal, LGS ve YKS Sınavları ile ilgili öğrencilerin ve velilerin merak ettiği konuları canlı yayında cevaplayacak.

Bu yayını kaçırmayın

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy ve Kapaklı’da gündem oluşturan Bakış Gazetesi, yaklaşan Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile ilgili merak edilenleri masaya yatırıyor.

banner287
CANLI YAYIN SAAT 19.30’DA

Bu kapsamda Çerkezköy Özel Uğur Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal, bugün saat 19.30’da Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin yayın organı olan Bakış TV’ye konuk olacak ve gazeteci Mehmet Akif Aldoğan ve Fırat Keskinkılıç’ın hazırlayıp sunduğu “Eğitime Bakış” programında LGS ve YKS Sınavları ile ilgili öğrencilerin ve velilerin merak ettiği konulara canlı yayında açıklık getirecek. Zenginal,  https://www.facebook.com/cerkezkoybakis/ adresinden canlı yayınlanacak programda takipçilerden gelen soruları da yanıtlayacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 10:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510