Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Çerkezköy’de 5’inci sınıflar arasında yapılan ’40 Hadis Anlama ve Ezberleme’ yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş tarafından verildi.

Çerkezköy Bakış
Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Raif Dinçkök Ortaokulu’nun ev sahipliğinde yapılan ’40 Hadis Anlama ve Ezberleme’ konulu yarışmada Çerkezköy’deki tüm 5’inci sınıf öğrenciler ter döktü. 40 dakika süren sınavda 125.Yıl Ortaokulu’ndan Zeynep Sude Durmuş birinci, Nurullah Narin Ortaokulu’ndan İclal Abdik ikinci, Mevlana Ortaokulu’ndan Esma Şahin üçüncü, Metin Seçkin Ortaokulu’ndan Emirhan Ekşioğlu dördüncü, 75. Yıl Ortaokulu’ndan Zeynep Bayram ise beşinci oldu.

banner287
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI


Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, dereceye giren öğrencileri, öğretmenleri ve ailelerini makamında ağırladı. Gümüş, yarışmada birinci olan 125.Yıl Ortaokulu’ndan Zeynep Sude Durmuş yarım, ikinci olan Nurullah Narin Ortaokulu’ndan İclal Abdik’e çeyrek ve üçüncü olan Mevlana Ortaokulu’ndan Esma Şahin’e gram altın hediye etti ve eğitim yaşamlarında başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 12:28

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306