Emekler görücüye çıktı

Uğur Okulları Çerkezköy Kampüsü’nde eğitim gören öğrenciler tarafından okulların açıldığı geçtiğimiz Eylül ayından bu yana hazırlanan 45 deney, 76 proje ve 20 oyun ‘Teoriden Uygulamaya Uğur’da Bilim Günü’ şenliğinde görücüye çıktı.

Emekler görücüye çıktı

Çerkezköy Bakış - Kampüs bahçesinde düzenlenen şenliğe Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Hayri, İrfan Danışmaz, Çerkezköy Halk Eğitim Müdürü Necmi Akman, Uğur Okulları Lise Müdürü Kadir Zenginal, Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal ile ilçede bulunan diğer okulların müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, şenlik ile ilgili bilgi veren Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal, “Bilim Günü kapsamında öğrencilerin öğrendikleri bilgileri uygulamaya geçirip oluşturdukları ürünleri sergilendi. Öğrencilerimizin heyecanına ortak olduğumuz başta Fen ve Matematik zümresi olmak üzere farklı alanlardan ürünlerin ve çalışmaların da sergilendiği bu günde çalışmalarından dolayı öğrenci ve öğretmenlerimize, katılımlarından dolayı misafirlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

STANTLAR GEZİLDİ

Daha sonra, katılımcılar tarafından açılış kurdelesi kesildi ve öğrencilerin 1 yıl boyunca hazırladığı görseller ve deneyler ilgiyle incelendi.


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510