En iyi eğitim veren kurum: Gülerçin Koleji

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de iş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleşti. Yılın En iyi Eğitim Veren Kurumu ödülünü ise Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji aldı.

En iyi eğitim veren kurum: Gülerçin Koleji

Çerkezköy Bakış - Sunuculuğunu Öykü Serter ve Ufuk Özkan’ın yaptığı Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşti.

banner287
YILIN EN İYİ EĞİTİM VEREN KURUMU ÇERKEZKÖY ÖZEL GÜLERÇİN KOLEJİ

Kimya Sektöründe de yatırımları olan Eğitim Gönüllüsü, iş adamı Sait Bülent Gülerçin tarafından 2009 yılında sektöre kazandırılan Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları, kurulalı henüz kısa bir süre olmasına rağmen adını Türkiye’nin En İyi Eğitim Veren Kurumları arasına yazdırmayı başardı. Kurulduğu ilk yıllardan itibaren SBS yerleştirmelerinde Türkiye genelinde önemli başarılar yakalayan kurum, özgüveni yüksek, her açıdan donanımlı, nitelikli bireyler yetiştirmeyi kendine misyon ediniyor. Bu eğitim öğretim yılında 10’uncu yıl mezunlarını veren Gülerçin Eğitim Kurumları Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde “Yılın En İyi Eğitim Veren Kurumu’’ ödülüne layık görüldü. Kurumun ödülünü ise İş adamı ve Gülerçin Eğitim Kurumları Kurucusu olan Sait Bülent Gülerçin aldı. Çok mutlu olduğunu ifade eden Gülerçin, ödülü almanın gurur verici olduğunu dile getirdi.
Konuklar, ünlü keman virtüözü Canan Anderson ve Hande Yener’in verdiği konserle keyifli saatler geçirdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510